Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет Четвер, 21.09.2017, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 159

Новини Педпреса

      2014 

Дванадцятий відкритий обласний конкурс з веб-дизайну та комп’ютерної графі

Вінницьким національним технічним університетом спільно з Вінницьким обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників та Управлінням у справах сім’ї та молоді Вінницької облдержадміністрації оголошено прийом робіт для участі у Дванадцятому відкритому обласному конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл та студенти ВНЗ всіх рівнів акредитації та форми власності, а також учні (студенти) ПТНЗ.

Учасники можуть подати роботи у номінаціях:

"Краще інформаційне наповнення веб-ресурсу”,

"Краще графічне рішення веб-ресурсу”,

"Краща програмна реалізація веб-ресурсу”,

«Комп’ютерна графіка»

"Комп’ютерна анімація”.
Роботи приймаються з 14 квітня по 24 травня 2014 р. на сайті webdesign.vntu.edu.ua.
Детальнішу інформацію про конкурс можна дізнатись на сайтах: webdesign.vntu.edu.ua,voipopp.vn.ua та voipoppdn.blogspot.com.
Адреса для спілкування електронною поштою serj_pojda@i.ua.
Контактний телефон: (066) 4806878.

  

«Заступник директора школи» запрошує до участі у конкурсі


Удосконалити професійну компетентність педагогів, мотивувати їх підвищувати власний професійний рівень дає змогу належна організація творчої діяльності методичного об’єднання.
Саме тому творчим, ініціативним педагогічним працівникам редакція журналу «Заступник директора школи» оголошує конкурс на найкращі матеріали щодо організації роботи методичних об’єднань.
Конкурс «Організація роботи методичних об’єднань» триватиме по 23 травня 2014 року.
Учасники конкурсу: педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів.
Переможці та дипломанти отримають чудові подарунки та почесні дипломи від напряму «МЦФЕР: Освіта» Видавничого дому МЦФЕР. Найкращі конкурсні роботи будуть опубліковані на сторінках журналу «Заступник директора школи».
Умови конкурсу читайте у січневому номері видання та на сайті www.zdsh2014.pedrada.com.ua.
Заявка на участь у конкурсі — ОБОВ’ЯЗКОВА.
Втілюйте свої ідеї, надсилайте авторські розробки для участі у конкурсі «Організація роботи методичних об’єднань» та вигравайте цінні подарунки! Бажаємо успіхів!
Докладніше читайте на сайті конкурсу!
Педрада. Портал освітян України

1.Конкурс «Учитель року – 2014» буде без творчого завдання. Практичну роботу організаційний комітет вирішив замінити на тестування з фахової майстерності. Його проведуть у відбірковому етапі конкурсу.

Окрім того, в навчальному 2013/2014 роках для учасників конкурсу «Учитель року» запроваджуються нові конкурсні випробування. Зокрема вдосконалення навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій. Адже вчителю важливо вміти структурувати інформацію, оформлювати її, використовувати авторські ілюстрації, дотримуватись єдиного стилю та оригінальності та сприяти оптимізації навчального процесу.

Ще одне нове випробовування – «Інтернет-ресурс» передбачає знайомство з новими технологіями, новими методиками й авторськими напрацюваннями, що втілюються на практиці.

А от яке перше враження формується про вчителя, як можна розповісти про свої таланти чи креативність -  журі конкурсу дізнається після проведення учасниками «Самопрезентації».

Нагадаємо, в Україні розпочався перший, районний і міський етап конкурсу «Учитель року». Він триватиме до 29 листопада.

У 2013/2014 навчальному році учителів року обиратимуть у п’яти номінаціях: «Директор школи», «Трудове навчання», «Світова література», «Початкова школа», «Географія».

Ті, хто змагатимуться за почесні титули, мають продемонструвати журі володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, розуміння особливостей сучасних світових педагогічних систем, вміння орієнтуватися в нюансах нових Державних стандартів і реформування української освіти. Також учитель має бути творчим і відкритим для неформального позашкільного спілкування з учнями.

Нагадаємо, що фінали всеукраїнського конкурсу відбуватимуться в невеличких містах, а не в обласних центрах, як раніше. Таким чином найкращого «Учителя початкових класів» назвуть у Золотоноші Черкаської області, «Трудового навчання» – в Білій Церкві Київської області, «Світової літератури» – в Іллічівську Одеської області, «географа» – в Первомайську Миколаївської області. «Директора школи» обиратимуть у Олександрії Кіровоградської області.

Освітній портал "Педпреса"

2.Увага, огляд-конкурсхудожньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів "Веселка" !
Наказ  про затвердження Положення про І етап обласного огляду- конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів "Веселка"
 http://metodika.at.ua/31_pro_zatverdzhennja_polozhennja_pro_veselku.doc
Наказ "Про проведення І  етапу обласного  огляду- конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів "Веселка"

http://metodika.at.ua/33_pro_veselku_2014.doc

3.Про ІІІ Всеукраїнський конкурс "Творчий учитель - обдарований учень"

http://metodika.at.ua/02-15-870.doc

4.Перший етап конкурсу "Найкращий читач України-2014" серед учнів 6-8 класів

http://metodika.at.ua/pov_191_geleverja.doc

Шановні колеги!

Університет менеджменту освіти як Національний освітній партнер Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» запрошує педагогічну спільноту до участі в конкурсі.

http://metodika.at.ua/pov_1461_krasnicka.doc


УВАГА, НОВОРІЧНА АКЦІЯ !
Скористайтеся унікальною пропозицією та значно заощаджуйте на придбанні найкращої та найпопулярнішої інтерактивної дошки в Україні та світі.
Традиційно, пропонуючи лише кращі рішення для навчальних закладів, компанія "ЛИТЕР" тільки до Новорічних свят, в період з 1 по 31 грудня, пропонує спеціальні умови придбання інтерактивних дощок SMART Board (кількість дошок обмежена 50 шт.).
Купуючи інтерактивну дошку SMART Board – отримайте у подарунок
знижку 20%!*
- SB680 (26682 грн.) = 21345 грн.
- SB660 (21342 грн.) = 17075 грн.
- SB480 (18145 грн.) = 14515 грн.
- SB480iv (35271 грн.) = 28220 грн.
* – більше інформації про акцію на нашому сайті www.smartboard.com.ua.
Інтерактивний комплекс SMART має свідоцтво МОН про відповідності педагогічним вимогам.
Не забувайте про унікальні безкоштовні ресурси SMART для створення інтерактивних уроків:
www.exchange.smarttech.com – ресурс обміну уроками створених у програмному забезпеченні SMART Notebook. Колекція з ніж більше 100 тис. інтерактивних уроків.
www.express.smarttech.com – «хмарний ресурс» дозволяє працювати з інтерактивним освітнім контентом, не встановлюючи спеціалізованого ПЗ на комп’ютер.
www.smartboard.com.ua – спеціалізований сайт підтримки користувачів інтерактивних технологій, продуктів і рішень SMART Technologies в Україні.
За додатковою інформацією та консультаціями звертайтесь до СУПИК Наталії Вікторівни за телефонами: (044) 502-1019 або моб. 067-288-26-66.
Готові відповісти на всі Ваші запитання.
З повагою, Директор ПрАТ «Литер» Ситник І.П.Шановні колеги!

З 15 по 25 грудня 2012 року в мережі Інтернет відбудеться обласний фестиваль «Золотий фонд уроків Полтавщини». Запрошуємо до участі у конкурсі.

http://metodika.at.ua/pov_1402_bilik.docПро проведення Всеукраїнського конкурсу 
«Учитель року-2013»

Обласний оргкомітет всеукраїнського конкурсу «Учитель року» повідомляє: у відповідності з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.10.2012 р. №1143 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012» у 2012-2013 н. р. конкурс буде проведено у таких номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова (французька)», «Музичне мистецтво», «Російська мова».
Звертаємо вашу увагу на зміну номінації: «Основи здоров’я» (графік проведення заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» на 2012-2014 роки, затверджений рішенням колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.07.2011 р. протокол №1/4-19 та рішенням колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.05.2012 р. № 6/5-19 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012») замінено на номінацію «Російська мова».
Конкурс буде проведено у три етапи: перший (районний, міський) – грудень 2012 р.; другий (обласний) – лютий 2013 р.; третій (заключний) – квітень 2013 р.
 Інформаційне забезпечення конкурсу на сайтах: http://ur.gov.ua та http://www.ipe.poltava.ua (ПОІППО ім. М.В.Остроградського. Всеукраїнський конкурс «Учитель року».


Шановні колеги !

 Всеукраїнська дитяча громадянська організація «Гармонійний розвиток» проводить міжнародний конкурс «50 слів».
У кінці вересня 2012 року на сайті www.harm.org.ua
Будуть розміщені умови участі у 23-му інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів» та запитання першого і другого турів цього конкурсу.
Пропонуємо всім бажаючим взяти участь у конкурсі «50 слів».
При потребі повні умови проведення 23-го конкурсу «50 слів» можна скачати за адресою: http://harm.org.ua/uk-50sliv.osin2012

Рибаченко В.І.- методист РМ

Керівникам ЗНЗ

            Всеукраїнскький науково-практичний журнал «Директор школи, ліцею, гімназії» проводить Всеукраїнський конкурс обдарованої молоді та її наставників- «Первоцвіт» та запрошує взяти участь у ньому.

Рибаченко В.І.- методист РМК

Керівникам ЗНЗ

« Про проведенняВсеукраїнського конкурсу «Класнийкерівник року» у 2012 році.

                Відповідно до наказу МОНМСУ від 20.12.2011 №1459 «Про затвердженняПоложення про всеукаїнськийонкурс- «Класнийкерівник року», зареєстрованого в МЮУ 11.01.2012 за № 27/20340, наказу МОНМСУ від 14.06.2012 №869 «Про проведеннявсеукраїнського конкурсу- «Класнийкерівник року» у 2012 році, районний тур конкурсу- з 1 вересня по 30 жовтня, обласний- з 1 по 30 листопада.

 Участь уконкурсі на добровільних засадах берутькласнікерівники 5-11 класів ЗНЗ, якімаютьвідповіднуфаховуосвіту та стаж педагогічноїроботи не меншетрьохроків.

 Для участі в конкурсіучасникиподають у РМК:

- анкету за формою;

- фотографію (9*13 см);

- описдосвіду у письмовійформі в одному примірникуукраїнськоюмовою, в друкованомувигляді та на електроннихносіях (описдосвіду, системавиховноїроботи, яка визначенаучасником як ефективна, використанняпроектнихтехнологій, розробкипрактичних справ ізучнями, використанняїх батьками.(формат А-4 шрифт TNR; кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5).

                Конкурсні роботи подати в РМК до 30.10.2012 року.

Рибаченко В.І.- методист РМК

 Шановні колеги !

Районний методичний кабінет нагадує-Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна"( звіти подати у РМК до 10 жовтня 2012)

-Обласна науково-практична краєзнавча конференція "Полтавщина - земля моя свята" ( листопад )
-Обласний етап Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учніської молоді з активним способом пересування "Мій рідний край"( умови конкурсу на сайті http://poltavatourism.ucoz.com, звіти до 10 грудня у РМК)
-Обласний конкурс на кращий навчально-методичний матеріал з туристсько-краєзнавчої тематики ( умови конкурсу на сайтіhttp://poltavatourism.ucoz.com, звіти до 10 листопада в РМК)
Просимо Вас взяти активну участь у вищеназваних заходах, вчасно подати інформацію до районного методичного кабінету.
К.Курінна, завідуюча РМК

МОВОЗНАВЧІ КОНКУРСИ У 2012-2013 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
Шановні колеги!
Доводимо до Вашого відома розклад лінгвістичних конкурсів, які відбудуться у загальноосвітніх навчальних закладах України у 2012/2013 навчальному році.
Запрошуємо учнів середніх навчальних закладів України взяти участь у наступних мовознавчих конкурсах у 2012/2013 навчальному році:
1. З російської мови – тринадцятий Міжнародний конкурс «Русский медвежонок – языкознание для всех». Подання заявок: до 10 жовтня 2012 року. Дата проведення: 15 листопада 2012 року.
2. З англійської мови – третій Всеукраїнський конкурс «Гринвіч» Подання заявок: до 25 жовтня 2012 року. Дата проведення: 12 грудня 2012 року.
3 З німецької мови – другий Всеукраїнський конкурс «Орлятко» Подання заявок: до 25 жовтня 2012 року. Дата проведення: 13 грудня 2012 року.
4. З французької мови – другий Всеукраїнський конкурс «Галлус» Подання заявок: до 25 жовтня 2012 року. Дата проведення: 14 грудня 2012 року.
5. З українознавства – четвертий Всеукраїнський конкурс «Патріот». Подання заявок: до 20 грудня 2012 року. Дата проведення: 01 лютого 2013 року.
6. З російської мови – другий Всеукраїнський конкурс «Лукоморье». Подання заявок: до 20 грудня 2012 року. Дата проведення: 07 лютого 2013 року.
Просимо Вас включити ці заходи до плану роботи у 2012/2013 навчальному році
З повагою, оргкомітет. Центр творчих ініціатив "Клєвєр"

Шановні вчителі та учні шкіл району!
Запрошуємо вас взяти участь у конкурсах.
1. Перший Всеукраїнський конкурс з російської мови "Лукоморье", який відбудеться 22 лютого 2012 року за сприяння Центру творчих ініціатив "Клевер" спільно з Горлівським державним педагогічним інститутом іноземних мов ( див. e-mail:lukomorye@uclever.com)
2. Міжнародна гра-конкурс "Русский медвежонок", який відбудеться 11 листопада 2011 року ( звертатися до Юрченко Л.Г., методиста РМК)
3. Міжнародний інтерактивний природничий конкурс "Колосок-2011", який відбудеться 25 листопада 2011 року ( див. www/kolosok.lviv.ua)
4. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер – 2011», який буде проведено 6 листопада 2011 року .
За кількістю учасників у конкурсі «Бобер – 2010» Україна посіла друге місце серед 14 країн світу, Полтавська область – друге місце серед областей України.
Детальна інформація на сайті http://bober.net.ua.
Курінна К.М., завідуюча РМК

Шановні вчителі та учні !
Запрошуємо вас взяти участь у конкурсах 2012 року :
- з російської мови "Лукоморье"( лютий 2012)
- з історії "Лелека" ( березень 2012)
- з математики "Кенгуру" ( березень 2012)
- з фізики "Левеня" ( квітень 2012)
-природничий конкурс "Колосок" ( листопад 2012)
-З інформатики та комп"ютерної грамотності "Бобер" ( листопад 2012)
- "Русский медвежонок" ( листопад 2012) та ін.
К.Курінна,завідуюча РМК

Конкурси "майбутнього” 
- Конкурс "Парк педагогічної майстерності
(наказ МОНмолодьспорт №596 від 20.06.11 року).
- Конкурс "Класний керівник року”
(наказ МОНмолодьспорт від 20.12.2011 № 1459) .
- Конкурс проводиться один раз на три роки з 1 вересня по 31 грудня,
починаючи з 2012 року.
- 2013-2014 – "Заступник директора з виховної роботи”
(І семестр).
- 2013-2014 – "Навчальний заклад майбутнього”
(ІІ семестр).
- Вихователь року.
- На кращий сайт ДНЗ – 2012
(iitzo.gov.ua - адреса сайту ІІТЗО).


Конкурс російської мови "Лукомор’я” оголосив Дмитро Табачник
Згідно із наказом Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника, в Україні відбудеться Всеукраїнський учнівський конкурс з російської мови "Лукомор’я” для учнів 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
У Мін’юсті вже зареєстровано (25 грудня 2012 р. за № 2160/22472) відповідний наказ Міносвіти (від 03.12.2012 № 1378), яким затверджено Правила проведення цього конкурсу, текст документа – на сайті Верховної Ради.
"Лукомор’я” відбувається з метою популяризації серед учнівської молоді знання мов, активізації та актуалізації вивчення російської в навчальних закладах; підвищення рівня знань з російської мови, а також розвитку дослідницьких здібностей учнів, підтримки та підвищення ефективності роботи вчителів російської мови.
Конкурс проводитиме Донбаський державний педагогічний університет разом з базовою організацією, яку визначає Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Сама ж організація та проведення конкурсу здійснюються за рахунок коштів, не заборонених законодавством.
Наголошується, що конкурс мають намір проводити щороку до 1 березня, а оприлюднення результатів здійснювати до 1 червня. "Лукомор’я” проводитиметься в один день в усіх регіонах України за єдиними завданнями для кожної вікової категорії. Точна дата проведення конкурсу оголошується оргкомітетом. Триватиме конкурс 75 хвилин.
Кожному учасникові конкурсу пропонують 30 тестових завдань з російської мови, які мають 3 рівня складності, а до кожного із завдань передбачено чотири варіанти відповідей, з яких лише одна правильна.

Новини. Педпреса.Всеукраїнський веб-квест «Безпечний Інтернет"
Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що згідно наказу ОблУОН ЗОДА від 29.08.2012 №537 «Про проведення Року мереж

Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017