Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет Четвер, 21.09.2017, 11:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 159

Новини ПедпресаСлово про колегу.

Малахова Тамара Іванівна – професійний та ерудований керівник. Уміння аналізувати, об’єктивно оцінювати свою діяльність, діяльність колективу в цілому та кожного окремого працівника, інтелігентність, діловитість,створення належної навчально-матеріальної бази та забезпечення умов для підвищення ефективності навчально-виховного процесу, засвоєння знань учнями на рівні обов’язкових вимог та сприяння розвиткові їхніх здібностей, щедрість на похвалу і поміркованість у покараннях, раціональний розподіл обов’язків між заступниками та працівниками навчального закладу, виховання в учнів поваги до народних традицій та звичаїв на засадах родинного виховання, дбайливе ставлення до історико-культурного середовища – основні цінності, якими керується директор в роботі. Тактовність, порядність, доступність у спілкуванні – особисті якості керівника. Малахова Тамара Іванівна -учитель історії Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України. Педагогічний стаж – 36 років.Життєве кредо:Людина, як зірка, з’являється для того, щоб став світлішим всесвіт.Творче кредо:Пізнай дитину, збагати її розум знаннями, а серце наповни любов’ю до оточення. Працює над проблемою:"Використання інноваційних технологій для підвищення якості знань” Реалізацію проблеми здійснює за напрямками : 1. Урок 2. Позаурочна робота 3. Робота з обдарованими дітьми. За цей час випробувала безліч методів і прийомів навчання, але основним, залишається: - навчити дитину мислити; - самостійно здобувати знання; - вміти застосовувати ці знання на практиці. Практикує різні моделі викладання : 1. Пряме викладання. 2. Моделювання. 3. Дослідження. В зв’язку з цим проводжу: 1. Урок-лекцію. 2. Урок-змагання. 3. Урок-дослідження. 4. Урок-моделювання ситуації. Нестандартний урок: 1. Урок – прес-конференція. 2. Урок – ділова гра. 3. Урок – змагання. 4. Комп’ютерний урок. У 2010 рік 11 учнів взяли участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі юних істориків "Лелека” Застосовує інноваційні технології в навчальному процесі. Підготувала авторські комп'ютерні презентації уроків: Східний похід Александра Македонського (6 клас). Київська держава за перших князів (7 клас). Київська Русь за князювання Ольги (7 клас). Київська Русь за часів правління Ярослава Мудрого (7 клас). Київська Русь за наступників Ярослава. Володимир Мономах (7 клас). Роздроблення Київської Русі (7 клас). Австрія і Прусія. (Всесвітня історія. 8 клас). Постать Івана Мазепи в історії (8 клас). Національно-визвольна війна українського народу середини ХVІІ століття під проводом Богдана Хмельницького (8 клас). Об'єднання Німеччини (Всесвітня історія. 9 клас). Власні публікації у книзі "Всеполтавський просвіт школи-родини” Полтавського ПОІППО ім. М.В. Остроградського "Технологія родинного виховання”. "Криниця вічної краси”. "Будьмо знайомі”. Внесена до переліку видатних земляків Полтавщини

Калюжна Надія МиколаївнаДиректор Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області.
Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка у 1977 році за спеціальністю фізика і математика.
Стаж роботи: загальний – 32 роки, на посаді директора – 23 роки.
Калюжна Н.М. високоерудований, компетентний керівник. Повага до колег, взаємна підтримка, відповідальність за доручену справу, постійний пошук нових нетрадиційних форм і методів навчання та виховання, раціональне планування та використання власного часу і часу працівників навчального закладу, піклування про їхнє здоров’я та самопочуття, оцінювання праці педагогів таким чином, щоб сприяти їхньому розвитку і саморозвитку, авторитетність, здатність до новацій – основні цінності, якими керується директор в роботі.
Проблема, над якою працює школа: «Вдосконалення навчально-виховного на основі впровадження сучасних педагогічних технологій».
Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів – це:
- школа – лабораторія науково-методичного центру АПН України по експериментуванню та апробації педагогічних інновацій, наукових ідей, теорій, технологій з теми: «Теоретично – методичні засади інтегрованого навчання природознавства у профільній школі»;
- школа учасник проекту МОН України «Рівний доступ до якісної освіти»;
- опорна школа у районі з екологічного виховання.
Інновації, що впроваджуються в школі – особистісно-орієнтовне навчання і виховання, проектна технологія, педагогічна технологія «Створення ситуації успіху», НІТ навчання, «Довкілля».
Школа є експериментальним майданчиком з теми: «Модульно-рейтингова технологія викладання математики в системі особистісно-орієнтованого навчання» (автор вчитель математики Петренко Ю.В.).
Школа – учасник україно – німецького проекту щодо розвитку сільсько – господарських земель. 
Як учасник Міжнародного конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», школа нагороджена дипломом переможця.Сьогодны школа - учасник проекту "Відкритий світ"
Адреса навчального закладу: 38830, вул.. Комінника, 46 с. Нова Кочубеївка, Чутівський район, Полтавська область.
Телефон (факс): (05347)96525; E – mail: novokochschool@mail.ru
Веб – сторінка: www.novokochshool.at.ua 
Соколов Ігор Володимирович
Останнім часом у суспільстві значно зростає роль комп’ютерних технологій, які викликають суттєві зміни в освітньому середовищі. Педагогічний колектив Чутівської школи уже не один рік успішно використовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі. Для цього створили хорошу матеріальну базу: цілодобово підключені до мережі Інтернет три навчальних комп’ютерних комплекси, мультимедійні дошка та проектор з екраном. За сприяння адміністрації школи усі педагоги пройшли навчання комп’ютерним технологіям в освіті по програмі Intel. Більшість вчителів-предметників активно впроваджують ці елементи навчання на своїх уроках. Заняття з комп’ютерною підтримкою проходять яскраво, насичені великою кількістю цікавої інформації у вигляді презентацій, фото- та відеоматеріалів, тестів. Такі уроки дуже ефективні та надзвичайно подобаються учням. 
Адміністрація школи не тільки сприяє впровадженню новітніх технологій у навчальний процес, а й сама долучається до їхнього широкого застосування у своїй діяльності. Ініціатором та ідейним наставником більшості нововведень у школі є її керівник Ігор Володимирович Соколов. Його педагогічні напрацювання у сфері інформаційних технологій належно оцінили учні, колеги, працівники відділу освіти РДА. Він створив у мережі Інтернет веб-сайт Чутівської школи, який отримав диплом виставки «Освіта в Україні 2011 року»; досвід роботи «Комп’ютерне тестування на уроках біології» відзначили грамотою Полтавського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. За участі І.Соколова створили веб-сайти районного методкабінету та відділу освіти РДА, а також веб-ресурс для керівників навчальних закладів «Форум директорів шкіл України»
16 грудня Ігоря Володимировича запросили до Києва на спільне засідання Асоціації керівників шкіл України та редакції газети і журналу «Директор школи», яке проходило у міському Будинку учителя. На зібранні були присутні делегації освітян з багатьох областей України, столиці та профільного міністерства. Засідання розпочалося з урочистого моменту - нагородження директора нашої школи за перемогу у всеукраїнському конкурсі «Найкращий авторський освітній Інтернет-сайт 2011 року» його розробки - веб-ресурсу «Форум директорів шкіл України». За дорученням генерального директора видавництва «Шкільний світ, організатора конкурсу, почесну місію виконала головний редактор газети «Директор школи» Н. Мурашко. У своєму виступі президент Асоціації керівників шкіл України О. Онаць високо оцінила роботу Ігоря Володимировича щодо популяризації Інтернет-технологій серед керівників навчальних закладів України. Вона відзначила, що цей сайт в Україні відомий уже не один рік, допомагає директорам шкіл спілкуватися й обмінюватися інформацією, яка необхідна у їхній нелегкій роботі. На цьому засіданні І.Соколов презентував свій досвід та відповів на запитання учасників зібрання.
Отже, при бажанні і завдяки наполегливій праці наших земляків, досягнення Чутівщини можуть бути відомими далеко за її межами.

Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017