Головна » Файли » Методичні рекомендації » Вчителям

Інноваційні форми методичної роботи з керівними кадрами під час атестації
17.01.2014, 16:15


Л.Юрченко, методист районного методичного кабінету. Серед питань, які супроводжує методист, - атестація педагогічних кадрів. Пропонуємо Вашій увазі розробку методичного аукціону

Успішна реалізація завдань навчально-виховного процесу значною мірою залежить від творчого підходу  керівників загальноосвітніх навчальних закладів до здійснення управлінських функцій, розумного поєднання контрольних і методичних заходів, уміння стимулювати творчість, ініціативу кожного підлеглого, втілювати інноваційні педагогічні ідеї та досвід.

 Атестаційний період є надзвичайно важливим напрямком діяльності навчального закладу. Директор школи, його заступники є безпосередніми   організаторами й керівниками атестаційних процедур. Саме ви, шановні, зобов’язані створити таку систему атестаційної роботи, яка б дієво впливала на рівень діяльності вчителя, підвищення його професійної майстерності,  сприяла поліпшенню результативності та якості освіти.

 До Типового положення про атестацію педагогічних працівників внесено зміни, якими передбачено атестацію директорів шкіл та їх заступників. Сьогодні ми зібралися, щоб запозичити досвід тих із вас, хто  буде атестуватися  у 2014 році; щоб дізнатися про ваш вклад у розвиток  школи. І проведемо  своє зібрання у формі методичного аукціону.

http://metodika.at.ua/1aukcion.doc
Категорія: Вчителям | Додав: Методист | Теги: атестація педагогічних працівників, методична робота з кервниками шкіл
Переглядів: 419 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]