Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет Четвер, 21.09.2017, 11:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Інформація про ЗНО [12]
Нормативна база , накази, листи
Пробне тестування [4]
Реєстрація на ЗНО [2]

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 159

Новини Педпреса

Головна » Файли » ЗНО » Інформація про ЗНО

ЗНО-2016
15.09.2015, 12:10
Рішення колегії Міністерства освіти і науки України. Протокол від 03.07.2015 р № 6/6-20 "Про проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання"
Заслухавши та обговоривши доповідну записку заступника Міністра освіти і науки України Полянського П.Б. та директора Українського центру оцінювання якості освіти Лікарчука І.Л.,
КОЛЕГІЯ УХВАЛЮЄ:
1. Провести в 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання. здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для бажаючих вступити до вищих навчальних закладів. з таких навчальних предметів : української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії,англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.
Передбачити. що сертифікаційні роботи для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики укладаються двох рівнів складності : базового та поглибленого.
2. Для постраждалих учасників акцій громадянського протесту в період Революції Гідності, які отримали інвалідність. військовослужбовців, демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції, та осіб, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади більше 5 років тому й виявили бажання вступити до вищих навчальних заклдів, провести зовнішнє незалежне оцінювання їхніх загальних навчальних компетентностей.
3. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури( базовий рівень - українська мова), однієї з іноземних мов, а також із математики або історії України зараховувати як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників загальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2016 року
4. Державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання для випускників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації провести з 01 до 31 березня 2016 р, для випускників загальноосвітніх навчальних закладів - з 16 травня до 30 червня 2016 р.
5. Зовнішнє незалежне оцінювання з біології, географії. фізики. хімії та російської мови для бажаючих вступити до вищих навчальних закладів провести з 01 до 30 черсня 2016 р
6. Департаментам загальної середньої та дошкільної  освіти(Кононенко Ю.Г.), вищої освіти (Бондаренко С.І.) внести необхідні зміни до нормативних документів, якими регламентується проведення державної підсумкової атестації з навчальних предметів у загальноосвітніх  та інших навчальних закладах системи загальної середньої освіти та вступної кампанії до вищих навчальних закладів.
7. Українському центру оцінювання якості освіти (Лікарчук І.Л.) забезпечити підготовку завдань сертифікаційних робіт у формі тестів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також розроблення та апробацію тесту загальних навчальних компетентностей.
8. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) в процесі формування пропозицій до проекту Закону України "Про державний бюджет України на 2016 рік" передбачити додаткові видатки за бюджетною програмою 2201470 "Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами" в обсягах, які забезпечують виконання заходів, передбачених цим рішенням колегії.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника Міністра освіти і науки України Совсун І.Р. та заступника Міністра освіти і науки України Полянського П.Б.
Голова коегії, Міністр С.М.Квіт
Категорія: Інформація про ЗНО | Додав: Методист | Теги: ЗНО
Переглядів: 331 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017