Головна » 2015 » Червень » 17 » 14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практ
16:28
14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практ
14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практичний семінар «Науково-методичний супровід педагогічного пошуку та експериментування в умовах модернізації освіти» для координаторів інноваційної та експериментальної діяльності районних (міських) методичних кабінетів.

 Мета заходу – поширити серед учасників семінару досвід науково-методичної роботи з організації та проведення дослідно-експериментальної роботи на рівні області, розглянути методологічний та психолого-педагогічний аспекти розроблення та впровадження програм педагогічних досліджень у загальноосвітньому навчальному закладі.

Семінар відбувся під керівництвом проректора з наукової роботи ПОІППО С.Ф. Клепка. Навчальні міні-лекції та інтерактивні вправи провели науковці та методисти ПОІППО.

З теми «Педагогічне проектування інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» виступив завідувач центру педагогічних інновацій та інформації Г.О.Сиротенко (завантажити презентацію).

Завідуюча кафедрою методики змісту освіти О.О.Буйдіна ознайомила учасників семінару з досвідом організації і проведення підготовчого етапу дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Реалізація діяльнісного підходу у навчанні природничих предметів».

Старший викладач кафедриметодики змісту освіти Н.В. Корягіна провела навчання з теми «Характеристика науково-педагогічного дослідження, його складові. Конструювання програми дослідно-експериментальної діяльності» (завантажити презентацію).

Завідуюча кафедрою педагогічної майстерності Я.В. Сухенко ознайомила з процедурами, інструментарієм, інтерпретацією та представленням результатів експериментальної діяльності.

Методист редакційно-видавничого відділу, літературний редактор науково-методичного журналу «Постметодика» О.В. Стоцька розповіла про те, як написати статтю в науковий журнал (завантажити матеріали виступу).

Наступна робоча зустріч координаторів інноваційної та експериментальної діяльностівідбудеться в листопаді на Форумі педагогів експериментальних навчальних закладів Полтавської області.
Переглядів: 147 | Додав: Методист