Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет Вівторок, 17.10.2017, 23:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 159

Новини Педпреса

Головна » 2015 » Червень » 17 » 14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практ
16:28
14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практ
14 квітня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського проведено навчально-практичний семінар «Науково-методичний супровід педагогічного пошуку та експериментування в умовах модернізації освіти» для координаторів інноваційної та експериментальної діяльності районних (міських) методичних кабінетів.

 Мета заходу – поширити серед учасників семінару досвід науково-методичної роботи з організації та проведення дослідно-експериментальної роботи на рівні області, розглянути методологічний та психолого-педагогічний аспекти розроблення та впровадження програм педагогічних досліджень у загальноосвітньому навчальному закладі.

Семінар відбувся під керівництвом проректора з наукової роботи ПОІППО С.Ф. Клепка. Навчальні міні-лекції та інтерактивні вправи провели науковці та методисти ПОІППО.

З теми «Педагогічне проектування інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» виступив завідувач центру педагогічних інновацій та інформації Г.О.Сиротенко (завантажити презентацію).

Завідуюча кафедрою методики змісту освіти О.О.Буйдіна ознайомила учасників семінару з досвідом організації і проведення підготовчого етапу дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Реалізація діяльнісного підходу у навчанні природничих предметів».

Старший викладач кафедриметодики змісту освіти Н.В. Корягіна провела навчання з теми «Характеристика науково-педагогічного дослідження, його складові. Конструювання програми дослідно-експериментальної діяльності» (завантажити презентацію).

Завідуюча кафедрою педагогічної майстерності Я.В. Сухенко ознайомила з процедурами, інструментарієм, інтерпретацією та представленням результатів експериментальної діяльності.

Методист редакційно-видавничого відділу, літературний редактор науково-методичного журналу «Постметодика» О.В. Стоцька розповіла про те, як написати статтю в науковий журнал (завантажити матеріали виступу).

Наступна робоча зустріч координаторів інноваційної та експериментальної діяльностівідбудеться в листопаді на Форумі педагогів експериментальних навчальних закладів Полтавської області.
Переглядів: 138 | Додав: Методист
Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017