Головна » 2014 » Вересень » 18 » Визначено завдання щодо організації роботи методичних служб на наступний 2014-2015 навчальний рік
15:28
Визначено завдання щодо організації роботи методичних служб на наступний 2014-2015 навчальний рік
12 вересня 2014 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулася обласна інструктивно-методична нарада «Визначення завдань щодо організації роботи методичних служб на наступний 2014-2015 навчальний рік» для завідуючих районними (міськими) методичними кабінетами, директорів науково-методичних центрів. 
Провела нараду Марина Вікторівна Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО, вона привітала присутніх з початком нового навчального року, побажала нових звершень у царині освіти та вручила подяки за результативну науково-методичну роботу у 2013-2014 навчальному році . Також у своєму виступі Марина Вікторівна наголосила на основних завданнях методичних служб на наступний 2014-2015 навчальний рік.
З вітальним словом до учасників наради звернулася Оксана Юріївна Марченко, проректор Полтавського університету економіки та торгівлі, вона також вручила подяки за плідну співпрацю у сфері професійної орієнтації.
Окрім цього, було розглянуто ряд важливих питань.
• Про особливості організації курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників доповіла Галина Миколаївна Заєць,завідуюча навчальним відділом ПОІППО.
• Психологічний аспект роботи з педагогічними кадрами та учнями в умовах безпекових загроз висвітлила у своєму виступі Катерина Миколаївна Муліка, завідуюча центром практичної психології та соціальної роботи ПОІППО.
• З особливостями виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах  області в умовах сьогодення ознайомила Ольга  Анатоліївна Красницька, завідуюча відділом методики виховання ПОІППО.
• Про пріоритетні напрями роботи методичних служб області у впровадженні нового Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами доповіла Ірина Олександрівна Калініченко,методист з інклюзивної освіти ПОІППО.
• Інноваційну та експериментальну діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах області висвітлив Григорій Олексійович Сиротенко, завідувач центру педагогічних інновацій і інформації ПОІППО.
• З особливостями організації і проведення обласного конкурсу «Учитель року-2015» ознайомила Марина Миколаївна Єщенко,методист центру координації діяльності методичних служб ПОІППО.
Завершилася нарада традиційною бліц-інформацією  від методистів інституту.
Офіційний веб-сайт ПОІППО

 
Переглядів: 169 | Додав: Методист | Теги: методична робота