Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 90 91 »
Переглядів: 211 | Додав: Методист | Дата: 13.12.2016

Шановні колеги!
З святом Першого дзвоника!
З повагою К.Курінна, завідуюча РМКПереглядів: 181 | Додав: Методист | Дата: 02.09.2016

Міністерство освіти і науки зробило все, щоб захистити систему зовнішнього незалежного оцінювання від несанкціонованого втручання. Про це 30 червня заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
 «За наслідками минулорічних заяв прокуратури щодо втручання у систему ЗНО було проведено повну її ревізію і посилено систему захисту від втручання в результати оцінювання. Можу запевнити, що результати оцінювання 2016 року захищені і сфальсифікувати їх не можна. Система ЗНО працює,  і у нас є ціла низка факторів і запобіжників, які не дозволять маніпулювати результатами тестування», – сказала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Міністерство освіти і науки України сподівається, що результати розслідування щодо співробітників Українського центру оцінювання якості освіти будуть об’єктивними та неупередженими.
 Важливо, щоб будь-які дії правоохоронних органів стосовно цього розслідування не дискредитували систему ЗНО.
«Я особисто не вірю, що звинувачення на адресу Ігоря Лікарчука можуть бути правдою», – заявила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Інформує МОН

Переглядів: 182 | Додав: Методист | Дата: 01.07.2016

У червні на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся перший семінар-тренінг для викладачів та методистів інституту освіти для демократії та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ). У рамках впровадження на Полтавщині швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» до 2018 року буде проведено низку навчальних заходів для учителів та керівників шкіл області
У ході семінару 20 викладачів і методистів інституту активно обговорили та вивчили ключові аспекти демократичного врядування в школі. Серед них особливу увагу приділили темам демократичної культури, ключовим сферам демократичного врядування в навчальному закладі, формуванню громадянських компетентностей учнів та вчителів, а також розвитку учнівського самоврядування. Особливо жваву дискусію викликала тема синергії влади, громади та школи в розбудові громадянського суспільства та вихованні нового покоління активних громадян України.
«Під час тренінгу учасники вчилися визначати та аналізувати власні досягнення, складали плани дій щодо демократизації школи, а також розробляли «дорожню карту» із запровадження нових прогресивних технологій навчання, які нестимуть не тільки теоретичний, а й практичний зміст в освіту. В цьому контексті для нас надзвичайно важливим є швейцарський досвід», – наголосив ректор Полтавського ОІППО Віталій Зелюк.
Освітній портал Педпреса
Переглядів: 205 | Додав: Методист | Дата: 01.07.2016

Швидкісний інтернет — в кожну об’єднану громаду і віддалене село. Саме за таким принципом на Полтавщині розбудовуватиметься сучасна мережа високошвидкісного інтернету.
Ініціатором проекту став голова Полтавської ОДА Валерій Головко, котрий сьогодні провів першу зустріч із представниками найбільших компаній-провайдерів, що працюють в регіоні.
Очільник області наголосив, що без якісного й потужного інтернету не може бути якісних послуг. І в рамках реформи децентралізації, зокрема.
— Два місяці тому у рамках проекту GIZ ми відвідували Німеччину, вивчали досвід німців, які децентралізацією займаються вже не один десяток років, — прокоментував Валерій Головко. — Так от швидкісний інтернет доступний у кожному куточку Німеччини. Бо якісний зв’язок — це якісні послуги для населення. Ми не можемо говорити про якісну екстрену допомогу, якщо лікарі не можуть дистанційно швидко провести діагностику чи консультацію з більш досвідченими колегами. Те ж стосується і якісної освіти на селі, яку важко уявити без можливостей інтернету та доступу до інформації.
На зустріч запросили керівників всіх департаментів та управлінь, по селекторному зв’язку підключили голів райдержадміністрацій. Тим паче, що це питання стосується їх безпосередньо. Голови РДА разом із профільними департаментами та управліннями ОДА мають «намалювати» своєрідну карту майбутньої швидкісної мережі. До неї будуть включені всі соціальні заклади — екстреної медичної допомоги, пожежні частини, опорні і звичайні школи, ЦНАПи, бібліотеки, фельдшерські пункти, лікарні тощо.
Оскільки мережа розбудовуватиметься з урахуванням як існуючих об’єднаних територіальних громад, так і тих, які планується створити, великий обсяг роботи дістанеться Департаменту економічного розвитку. Як наголосив заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, якісний інтернет повинен бути не лише в центрах об’єднаних територіальних громад — мережа має дійти до кожного села і селища.
Свої пропозиції райони мають подати до кінця червня. Залежно від них представники провайдерських компаній протягом липня нададуть фахові технічні рекомендації.
... Читати далі »
Переглядів: 152 | Додав: Методист | Дата: 16.06.2016