Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 87 88 89 90 91 »
На виконання наказу Головного управління освіти і науки Полтавської ОДА № 32 від 24.01.2011 року в загальноосвтніх навчальних закладах району проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів "Веселка -2011", в якому взяли участь юні таланти Чутівщини. Журі конкурсу визначило переможців, які візьмуть участь у обласному огляді-конкурсі. Бажаємо успіхів!
Переглядів: 637 | Додав: Методист | Дата: 04.03.2011

У лютому на базі Войнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів російської мови та світової літератури. Учитель Пижик В.Б. поділився досвідом використання проектних технологій на уроці світової літератури в 10 класі по темі: "Роздивіться листя на травині. Нове відчуття поезії в творчості Волта Вітмена. Збірка "Листя трави"". Досвідом формування навичок правопису на уроках російської мови поділилася учитель Лазаревич Л.М.Своїми талантами вразили присутніх учні під керівництвом учителя Пивовар І.В. під час проведення позакласного заходу "Через віки з любов"ю", присвяченого поезіям про любов видатних зарубіжних поетів від Середньовіччя до сучасності. Підсумок семінару підвела методист РМК Юрченко Л.Г., яка продемонструвала свої публікації у фахових періодичних виданнях по питанню використання інформаційно-комунікативних технологій та порекомендувала різні шляхи поширення власного педагогічного досвіду.

Переглядів: 438 | Додав: Методист | Дата: 28.02.2011

25 лютого на базі Черняківського ДНЗ відбулася нарада-семінар "Співпраця органів місцевого самоврядуваня, дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл у розвитку дошкільної освіти району".Учасники: сільські та селищні голови, завідуючі ДНЗ, директори шкіл, на базі яких діють ДНЗ,- ознайомилися з виставкою методичних та дидактичних матеріалів та посібників педагогічних колективів ДНЗ району: "Впровадження державної програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі" у практику роботи ДНЗ району, переглянули відеофільм: "Знайомтеся, дошкілля Чутівщини", ознайомилися з питаннями:" Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти у районі"( Ночовна О.В., методист дошкільної освти РМК), "Наступність у діяльності школи та дошкільного закладу"(Дряпак І.М., завідуюча Черняківським ДНЗ), "Організація наступності дошкільної та початкової ланки освіти. Презентація досвіду"(Хоменко В.С., директор Черняківської ЗОШ І-ІІ ст), "Особливості впровадження базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі" в практику роботи ДНЗ району"( Сазонова О.А., керівник районного методичного об"єднання вихователів ДНЗ), взяли участь у круглому столі: "Шляхи модернізації дошкільної освіти у Чутівському районі" , виробили рекомендації. В роботі наради-семінару взяли участьТитар С.О., заступник голови Чутівської РДА, Калаур В.Г,, заступник голови Чутівської районної ради, Павленко М.А., начальник відділу освіти.

... Читати далі »

Переглядів: 512 | Додав: Методист | Дата: 27.02.2011

Рибаченко В.І., методист РМК
26.01.2011 року на базі Артемівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методоб'єднання класних керівників і педагогів – організаторів по темі «Правове виховання у позаурочній діяльності». Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Соколова Світлана Володимирівна ознайомила присутніх з основними питаннями правової освіти школярів, які є особливо актуальними у зв’язку з необхідністю виховання громадян як активних учасників формування правової держави та їх законослухняності. Члени семінару відвідали виховні заходи: у початковій школі - «Я маю право» (класовод Соколова С.В.), у середній школі – інсценізацію казки «Муха-Цокотуха» (класний керівник Ширінова А.П.), у старшій – «Думай добре, роби добре і буде добро» (педагог-організатор Ахметова І.Г.), а також взяли участь у рольовій грі «Ниточка», яку провела шкільний психолог Листопад М.П.
Досвідом роботи поділились Сегеда Т.О. (Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Дубініна З.О. (Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Гусар А.М. (Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст.), який презентував виховний захід «Гряково – очима дітей».
Члени семінару ухвалили ряд рекомендацій для поліпшення право виховної роботи в районі.

Переглядів: 584 | Додав: Методист | Дата: 15.02.2011

О.Радченко, методист РМК
11 лютого 2011 року на базі Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів інформатики загальноосвітніх шкіл "Проектно-орієнтоване навчання на уроках інформатики". Для вчителів загальноосвітніх шкіл І-ІІІступенів був проведений тренінг по створенню шкільного веб-сайтуУчителі познайомилися з основними вимогами до створення та функціонування сайту. Для вчителів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів тренер, вчитель інформатики Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст Петренко Ю.В. провів тренінг по програмі "Цифрові технології".

Переглядів: 581 | Додав: Методист | Дата: 11.02.2011