Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 88 89 90 91 »

Л.Юрченко, методист РМК
Для ознайомлення з ходом атестації на місцях з 16 грудня 2010 року по 9 лютого 2011 року проведені виїзні засідання атестаційної комісії ІІ рівня на базі Кочубеївської, Филенківської, Сторожівської, Артемівської, Василівської, Чутівської, Чапаєвської та Новокочубеївської шкіл І-ІІІ ступенів. Були відвідані уроки, заслухані творчі звіти учителів, переглянуті комп"ютерні презентації роботи по реалізації методичних проблем, досягненнях у навчально-виховному процесі, у роботі з обдарованими дітьми.
Директори шкіл вважають, що проведення атестації за новим Типовим положенням спонукатиме педагогів до безперервного підвищення кваліфікації, а також забезпечить проведення атестації на засадах демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до педагогічних працівників, об"єктивного вивчення їх педагогічної діяльності.
У більшості шкіл атестація ефективно використовується для формування такого складу педагогічних працівників, які були б не лише компетентними і професійно підготовленими фахівцями, а й прибічниками впровадження інноваційних систем, оволодіння комп"ютерною технікою і новими інформаційними технологіями, готовими до постійного самоудосконалення, підвищення свого культурно-освітнього рівня. Атестаційні процедури мають позитивну спрямованість та тісно поєднуються з методичною роботою, сприяють удосконаленню структури внутрішкільного контролю, системи контрольно-аналітичної роботи, відіграють важливу роль у становленні й вихованні ініціативного педагога, згуртуванні творчого колективу.

... Читати далі »

Прикрепления: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 523 | Додав: Методист | Дата: 11.02.2011

Про конкурс «Найкращий читач України»

Повідомляємо, що, починаючи з 2005 року, під егідою Громадської організації «Форум видавців» та сприяння Національної бібліотеки України для дітей щорічно проводиться конкурс дитячого читання «Найкращий читач України». Метою даного конкурсу є заохочення дітей до читання, підвищення якості та ефективності процесу читання, популяризації найкращих надбань української, світової класичної й сучасної літератури.
Конкурс дитячого читання «Найкращий читач України – 2011» серед учнів 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів розпочався 1 лютого цього року.

Переглядів: 448 | Додав: Методист | Дата: 10.02.2011

Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Молодь тестує якість»

Повідомляємо, що з метою популяризації споживчої освіти серед учнівської молоді Міністерством освіти і науки України спільно з Благодійною організацією «Центр споживчих ініціатив» оголошено ІІІ-й Всеукраїнський конкурс для школярів: 12-17 років (7-11 класи) – «Молодь тестує якість».
Завданнями Конкурсу є підвищення обізнаності шкільної молоді в питаннях реалізації прав споживачів, вміння орієнтуватись на сучасному ринку товарів та послуг, виховання споживчої культури, громадянської позиції та усвідомлення власної ролі у підвищенні якості життя в контексті європейських стандартів.
Проведення обласного етапу конкурсу з 10 лютого по 10 березня 2011р.; підведення підсумків - до 14 березня 2011 р.; останній термін подання робіт 10 березня 2011р.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ
ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу
«Молодь тестує якість»
у рамках впровадження курсу за вибором “Основи споживчих знань” на 2010-2011 навчальний рік (10 лютого – 10 березня 2011 р.)
1. Загальні положення
1.1. ІІІ-й Всеукраїнський конкурс «Молодь тестує якість» на кращу учнівську роботу в рамках впровадження навчального курсу “Основи споживчих знань” (далі - Конкурс) ініційований Благодійною організацією «Центр споживчих ініціатив», проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Партнерами конкурсу є Науково-дослідний Центр незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ», ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат», ЗАТ «Віллард Груп», «Фокстрот. Техніка для дому», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.
1.2. Мета Конкурсу – підвищення обізнаності шкільної молоді в питаннях реалізації прав споживачів, формування навичок орієнтування на сучасному ринку товарів та послуг, виховання грамотної споживчої поведінки та культури, виховання громадянської позиції та впливу на якість життя в контексті європейських стандартів.
1.3. У Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів віком від 12 до 17 років (учні 7-11-х класів).
1.4. У 2010-2011 навчальному році пропонується така тематика: «Товари та послуги супермаркетів».
2. Вимоги до виконання та оформлення конкурсних робіт
2.1. Конкурсні роботи подаються у вигляді проектів-досліджень якості товарів та послуг широкого вжитку за зазначеною тематикою (див. п.1.4.). Проекти-дослідження можуть бути виконані індивідуально та групами учнів.
2.2. Роботи, що подаються на Конкурс мають бути виконані у вигляді електронного текстового файлу обсягом не ... Читати далі »

Переглядів: 747 | Додав: Методист | Дата: 10.02.2011

Лист Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 25 січня 2011 року №24
Про проведення IV Міжнародного
екологічного конкурсу «Світ, зачарований тишею»
Відповідно до орієнтовного плану роботи Міністерства освіти і науки України (лист Міністерства №37 від 18.01.2011 р.) Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить національний етап IV Міжнародного екологічного конкурсу «Світ, зачарований тишею» .
Його мета - формування цілісної системи екологічного мислення та екологічної свідомості школярів через поглиблення знань в сфері екології, створення умов для творчого підходу до розв'язання сучасних екологічних проблем, а також:
• - пропагування здорового способу життя;
• - удосконалення вмінь проводити спостереження в природі;
• - підтримка всебічних здібностей дитини;
• - створення умов для творчого розвитку дитини;
• - пробудження уяви і сприйняття краси природи;
• - підвищення активності шкіл та позашкільних навчальних закладів.

Конкурс сприятиме підвищенню знань дітей про довкілля. А саме:
• - вплив шумового забруднення на навколишнє середовище та на організм людини;
• - заходи по зменшенню негативних впливів шумів;
• - розвиток вміння чути «голос природи».

Учасники конкурсу
Учні 1-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованці позашкільних навчальних закладів.
Умови конкурсу
Категорії конкурсних робіт:
1. Логотипи чи піктограми тиші - формат А-4, техніка виконання довільна; учасники - учні 4-6 класів.
2. Графіті слова «тиша» - формат А-3, художній стиль (не комп'ютерний); учасники - учні 4-6 класів.
3. «Де почую тишу» - збірка ілюстрацій, що стосуються теми конкурсу, формат А-3; учасники - учні 1-3 класів.
4. «Про що думаю в тиші» - художня робота, формат А-4, техніка виконання довільна; учасники - учні 4-6 класів.
5. «Про що думаю в тиші» - розповідь, обсяг - 1 сторінка, формат А-4, 12 кеглею; учасники - учні 4-6 класів.
6. Мультимедійна презентація - 10-15 слайдів в програмі Power Point; учасники - учні 4-6 класів.
Загальні вимоги конкурсу
1. Роботи мають бути виконані індивідуально.
2. Роботи повинні мати підпис - «візитну картку»: на зворотному боці розбірливо позначити ім'я, прізвище, вік автора, клас, повну адресу школи, прізвище вчителя або керівника, назву твору.
3. Скласти списки робіт для кожної категорії учасників (автор, назва роботи,
І прізвище керівника). ... Читати далі »

Переглядів: 523 | Додав: Методист | Дата: 09.02.2011


В. Рибаченко, методист РМК
3 лютого 2011 року команда учнів-переможців районного огляду-конкурсу КВН «Танцюють всі» Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст. взяла участь у зональному огляді-конкурсі, який проходив на базі Полтавського району (керівник команди КВН Фесенко Ірина Миколаївна, капітан команди – Бездітко Олександр, учень 10-Б класу). Учасники команди оцінили хороший рівень організації та проведення конкурсу господарями, вражені високим рівнем виступу команд – суперників. Школярі сповнені бажанням повернутись наступного року і вибороти першість.

Прикрепления: 1 · 2 · 3 · 4 · 5
Переглядів: 446 | Додав: Методист | Дата: 08.02.2011