Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет П`ятниця, 20.10.2017, 15:09
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 160

Новини Педпреса

Головна » 2015 » Червень » 17 » Чутівська та Новокочубеївські школи діляться досвідом на засіданні «Школи молодого керівника»
16:31
Чутівська та Новокочубеївські школи діляться досвідом на засіданні «Школи молодого керівника»
15 квітня 2015 р. відбулося чергове засідання «Школи молодого керівника» з теми «Інтернет-технології в управлінській діяльності керівника школи» на базі навчальних закладів Чутівського району: Чутівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Соколов І.В.) та Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Петренко Ю.В.).До слухачів «Школи молодого керівника» з вітальним словом звернулися Калаур В.Г., голова Чутівської районної ради, Данільченко Т.О., заступник голови Чутівської райдержадміністрації, Королюк С.В., к.п.н., доцент, завідувачка кафедри менеджменту освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Курінна К.М., завідувачка методичного кабінету відділу освіти Чутівської райдержадміністрації познайомила з реаліями та перспективами розвитку освіти Чутівщини.

У Чутівській школі учасники познайомилися з моделями методичної та виховної роботи закладу. Директором школи проведено практикум «Використання інтернет-технологій в управлінській діяльності», де презентовано механізм управління навчальним закладом та розміщення власних напрацювань, обмін досвідом, спілкування з колегами, використовуючи сайт школи, сайт «Форум директорів шкіл України». Також варто наголосити на відкритості навчально-виховного процесу Чутівської школи, яку засвідчують представлені на сайті школи відео-уроки, презентації учителів і учнів тощо. Педагоги школи презентують свої досягнення на власних сайт-портфоліо, що свідчить про високий рівень володіння ними інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема, учитель початкових класів Крамова О.М. представила учасникам сайт-портфоліо, де розміщені власні розробки і відбувається спілкування з батьками учнів.

Також слухачі «Школи молодого керівника» відвідали музей Клари Степанівни Лучко – жінки тисячоліття в галузі кінематографії.
Працівники колективу Новокочубеївської школи ознайомили учасників з особливостями використання ІКТ в навчально-виховному процесі: створення та використання нетрадиційних презентацій, ігрових вправ (за допомогою програми «Learningapps.org»), використання тестуючих програм «MyTest» та «Тесторіум». Директор школи Петренко Ю.В. провів майстер-клас «Базові сервіси Google в управлінській діяльності», які, на його думку, допомагають в управлінні закладом та зменшують витрати часу керівника школи. Також презентував розроблений комплекс в офісній програмі MS Excel, за допомогою якого проводиться облік за харчовими продуктами та готується звітність з харчування. Це в свою чергу полегшує роботу кухарям, комірнику, класним керівникам.На думку учасників засідання, керівникам навчальних закладів потрібно поширювати у роботі шкіл хмарні сервіси, як зручні он-лайн інструменти зберігання, обробки інформації без прив’язування до робочого місця.
Н.М.Жара

Переглядів: 193 | Додав: Методист
Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017