Головна » 2016 » Лютий » 5 » Економіні конкурси у шкільному житті
13:32
Економіні конкурси у шкільному житті
З 2004 року на базі Чапаєської школи діє районний Центр бізнес-освіти учнівської молоді. Багато цікавих заходів, екскурсій на підприємтсва, написання бізнес-планів, перемог на рахунку членів Центру. І звичайно, активна участь у економічних конкурсах.
26 січня 2016 року спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі проведена інструктивно-методична нарада «Чемпіонат області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»: результати і перспективи» для районних (міських) координаторів І (районного/міського) етапу Чемпіонату «Крок до бізнесу».Із вітальним словом до учасників заходу звернулася Марченко О.Ю., проректор з науково-педагогічної роботи ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».Шкоденко Л.А., методист відділу природничо-математичних дисциплін ПОІППО, ознайомила координаторів із результатами проведення ІІІ Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» у 2015 році, а також із правилами проведення Чемпіонату в 2016 році.Юрко І.В., кандидат економічних наук, доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва, керівник молодіжного бізнес-центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», провів практичну частину заходу, яка стосувалася методики проведення економічної ділової гри – комп’ютерної симуляції «Супермаркет-міні-4» та роботи з програмним забезпеченням цієї економічної гри. Приємно, що минулого рок команда "Форест" виборола І місце у ІІІ Чемпіонаті області з основ підприємництва «Крок до бізнесу».Координатори  отримали всі необхідні матеріали для проведення І етапу Чемпіонату в районах (містах) Полтавщини, переможці яких зустрінуться 23 березня 2016 року на ІІ (обласному) етапі ІV Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу».Побажаємо удачі команді "Форест" та довголіття Чемпіонату!
 Відразу після Новорічних свят почалась реєстрація учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми - 2016". Слухачі Центру вже мають певний досвід участі у турнірі з 2015 року. Учні 8- 11 класів активно реєструються, хочуть випробувати власні сили у нелегкому турнірі. Бажаємо всім великих перемог!!!

К.Курінна,завідувач РМК

Переглядів: 141 | Додав: Методист | Теги: діяльність Центру