Головна » 2012 » Грудень » 3 » Ярмарка професій
15:47
Ярмарка професій


30 листопада 2012 року на базі районного Будинку культури відділ освіти Чутівської районної державної адміністрації провів щорічний районний захід «Ярмарок професій», участь в якому цьогоріч взяли такі навчальні заклади: Полтавський професійний ліцей сфери послуг №24, Гадяцьке училище культури ім. І.П.Котляревського, Полтавський нафтовий геологорозвідувальний технікум, Полтавський військовий коледж сержантського складу, Чутівський військовий комісаріат, Полтавський кооперативнй технікум та професійно-технічне училище №4 м.Полтави.
В фойє районного Будинку культури навчальні заклади області розмістили свої виставки, представники цих закладів із задоволенням рекламували широкий вибір спеціальностей, які можна в них можна здобути.
Представників навчальних закладів, які не залишилися осторонь нашого заходу та учнів загальноосвітніх шкіл щиро вітали заступник голови Чутівської районної державної адміністрації С.Титар, заступник голови районної ради В.Калаур та начальник відділу освіти М.Павленко.
Головне, як зазначила С.Титар, щоб випускники шкіл, які обирають той чи інший фах, були затребувані, мали впевненість у завтрашньому дні, у тому, що за місцем проживання знайдуть роботу. У зв’язку з цим необхідно зорієнтувати місцевих виробників на створення робочих місць для молоді.
Головний спеціаліст районного центру зайнятості В. Клименко представила присутнім відеоролик про одну зі студенток Чутівського професійно-технічного училища, яка здобула професію кухар-кондитер.
Методист районного методичного кабінету Ю.Шаповаленко наголосила: "  Вибір професії - це справа не одного дня. І ким би ви не мріяли стати, яку б професію не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чемно і вміло". Вона а також подякувала всім присутнім за участь в «Ярмарку професій - 2012».

Ю.Шаповаленко, методист РМК
Переглядів: 312 | Додав: Методист