Головна » 2013 » Грудень » 30 » Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чутівського НТУ
13:44
Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чутівського НТУ
       З метою  подальшого залучення учнівської молоді до наукової діяльності у період з 14.12.2013 по 18.12.2013 року було проведено районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів.
 У конкурсі-захисті взяли участь 25 учнів з 9 загальноосвітніх шкіл району: Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-11 учнів, Артемівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  – 7  учнів, Чапаєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ст  - 1 учень, Войнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст – 1учень, Кочубеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- 1 учень, Филенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- 1 учень, Гряківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-1 учень, Вільхуватська загальноосвітня школа І-ІІ ст.-1учень, Новофедорівська загальноосвітня школа І-ІІ ст.-1 учень.
         Робота секцій була організована на базі Чутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. та Чутівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.
        На І етапі конкурсу-захисту журі відзначило   широкий спектр наукової тематики, актуальність переважної більшості науково-дослідницьких робіт, високий рівень їх захисту, активну участь у веденні дискусії у відповідних секціях  наукових відділень Малої академії наук України.
Найбільш якісну підготовку наукових досліджень і високу  результативність участі в конкурсі-захисті за відсотком кількості призових місць від загальної кількості поданих робіт показали учні  Артемівської, Чутівської, Филенківської, Гряківської, Кочубеївської, Чапаєвської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.
           За протоколами журі переможцями конкурсу-захисту визнані  14 науково-дослідницьких робіт, які посіли І місце:
       1. Відділення математики
Секція математики
1.Токар Микола, учень 11 класу Филенківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи «Розв’язання рівнянь і нерівностей з параметрами»;
Наук. керівник: Чубенко Т.М., вчитель математики Филенківської ЗОШ І-ІІІ ст.
2. Малік Іван, учень 10 класу Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи «Ймовірність вгадування правильної відповіді при тестуванні»
Наук. керівник: Литвиненко В.В., вчитель математики Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Секція прикладної математики та математичного моделювання
3. Михно Володимир, учень11 класу Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи «Фрактальна геометрія»
Наук. керівник: Литвиненко В.В., вчитель математики Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
       2. Відділення фізики і астрономії
Секція фізика
3.     Крамаренко Діана, учениця 11класу Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи « Сонячні батареї – енергоальтернатива»
Наук. керівник: Лещенко О.П., вчитель фізики Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
       3.Відділення комп’ютерних наук
Секція інформатика та обчислювальна  техніка
5.Фисун Анастасія, учениця 8 класу Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи « Використання мультимедійних слайд-лекцій у навчальному процесі»
Наук. керівник: Бебех А.М., вчитель інформатики Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
         4. Відділення хімії та біології
Секція біології
Підсекція: біологія людини
6.Павленко Юрій, учень 11 класу Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи « Позитивні емоції як запорука фізичного здоров’я людини»
Наук. керівник: Соколова О.В., вчитель біології Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Підсекція: загальна біологія
7.Моргачова Марія, учениця 9 класу Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи « Проблеми і перспективи використання геномодифікованих організмів»
Наук. керівник:Максименко О.І., вчитель біології Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ст.
Секція валеології
8.Филенко Ярослава, учениця 10 класу Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи «Вплив фізичних вправ на розвиток дітей старшого шкільного віку»
Наук. керівник: Литвиненко А.М. , вчитель фізкультури Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
        5. Відділення історії
Секція історичного краєзнавства
9.Цехмистро Юрій, учень 10 класу Гряківської школи І-ІІІ ст.
Тема роботи « Грякове в роки окупації»
Наук. керівник: Гусар А.М., учитель історії Гряківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Секція Історії України
 10.Вирвихвіст Максим, учень 9 класу Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи « Військова справа в Давній Русі ІХ-ХІІІ ст.»
Наук. керівник :Бурдіна О.В., вчитель історії Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
         6. Відділення наук про Землю
Секція географії та ландшафтознавства
11. Одаренко Антон, учень 9 класу Кочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи «Еколого-географічна характеристика території комплексної пам’ятки природи «Грушеві могили»
Наук. керівник: Одаренко С.В., вчитель географії Кочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст.   
        7. Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Секція світової літератури
12. Колісник Аліна , учениця 9 класу Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи : « Микола Гоголь: загадка життя і смерті письменника»
Наук. керівник: Редіна О.П., вчитель світової літератури Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Секція української літератури
13.Ханюков Василь, учень 10 класу Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи «Функціональна роль художньої деталі у розкритті образу дитини на матеріалі творів Григора Тютюнника»
Наук.керівник:Венгренюк О.І., вчитель української мови та л-ри Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
        8. Відділення мовознавства
Секція англійської мови
14. Карпенко Каріна, учениця 11 класу Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Тема роботи: « Порівняльний аналіз американського та британського варіанту англійської мови»
Наук. керівник Прокопчук Н.П., вчитель англійської мови Артемівської ЗОШ І-ІІІ ст.
О.Радченко, методист РМК

 

 

Переглядів: 228 | Додав: Методист