Головна » 2013 » Вересень » 24 » Краєзнавча конференція до 110-річчя С.О.Калабаліна
18:03
Краєзнавча конференція до 110-річчя С.О.Калабаліна

  24 вересня на базі Сторожівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася краєзнавча конференція, приурочена 110-й річниці від дня народження нашого земляка С.О.Калабаліна, учня А.С.Макаренка, педагога з великої літери. Учасників зібрання- вчителів історії шкіл району та гостей- вітала К.Курінна, завідуюча РМК, яка відзначила, що конференція є продовженням заходів, які відбулися на базі Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С.Макаренка та державного музею-заповідника  А.С.Макаренка у с. Ковалівка Полтавського району, які були приурочені 125-й річниці від дня народження А.С.Макаренка. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи Г.Токар.  В ході конференції були оприлюднені виступи В.Кучерявого, вчителя історії Сторожівської школи( "Шкільний музей А.С.Макаренка та С.О.Калабаліна"), А.Щербини, заступника з навчально-методичної роботи ліцею ("Використання спадщини А.С.Макаренка та С.О.Калабаліна у навчально-виховні роботі ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості"), К. Курінної , завідуючої РМК( "А.С.Макаренко та С.О.Калабалін : точки дотику") Своїми спогадами про зустріч з С.О.Калабаліним поділилася вчитель-пенсіонер В.Ф.Порохня. 

Учасники конференції відвідали шкільний музей та переглянули документальний фільм Віталія Якушева "Учитель с железным крестом", обмінялися думками та враженнями.

С.О.Калабалін - одна з  із самих яскравих постатей серед вихованців А.С.Макаренка. Тому конференція стала підтвердженням того, що треба читати і перечитувати Макаренка і Калабаліна, частіше використовувати в практиці роботи основні положення макаренківської теорії виховання: принцип гуманного ставлення і орієнтування на все позитивне в молоді, принцип поваги до вихованця з паралельною вимогливістю до нього. Адже це сьогодні на часі.

К.Курінна. завідуюча РМК

     Переглядів: 213 | Додав: Методист | Теги: краєзнавча робота