Головна » 2013 » Червень » 6 » „Крокуємо разом!» Творча зустріч учителів початкових класів з авторами нових підручників
13:01
„Крокуємо разом!» Творча зустріч учителів початкових класів з авторами нових підручників
  В кінці травня 2013 року на базі ПОІППО ім. М.В.Остроградського відбувся науково-методичний семінар для вчителів 1-х та 2-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячений особливостям реалізації нового змісту Державного стандарту початкової загальної освіти.
У роботі семінару взяли участь методисти РМК, ММК, НМЦ з питань початкової освіти, керівники РМО, ММО вчителів початкових класів та вчителі 1-х та 2-х класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Делегацію Чутівського району очолили Л.Юрченко, методист РМК та О.Крамова. керівник РМО вчителів початкових класів. Учасників семінару привітали Крилевець Марина Петрівна, методист відділу дошкільної, початкової та спеціальної освіти ПОІППО, Онопрієнко Оксана Володимирівна, завідувачка лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, Корнієнко Марина Михайлівна, вчитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Харківської гімназії №55 та представники Видавництва «Ранок».
О. В. Онопрієнко, як співавтор Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми з математики та підручника — переможця Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів "Математика. 1 клас", автори С.О. Скворцова, О.В. Онопрієнко, (видавництво «Ранок»), поінформувала про зміни в базовій навчальній програмі з математики для 1 класу, розповіла про особливості їх упровадження та приділила особливу увагу концептуальним засадам нового підручника математики для 1 класу.
М. М. Корнієнко, співавтор підручника "Сходинки до інформатики. 2 клас", автори І. Т.Зарецька, М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, який теж є переможцем Всеукраїнського конкурсу, від видавництва «Ранок» розповіла учасникам семінару про методичні засади викладання інформатики в початковій школі. Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні, а спілкування авторів з його учасниками було цікавим і змістовним.
За матеріалами сайту ПОІППО
 
Переглядів: 596 | Додав: Методист | Теги: методична робота