Головна » 2015 » Лютий » 24 » Методична декада у Гряківській ЗОШ І-ІІІ ступенів
17:46
Методична декада у Гряківській ЗОШ І-ІІІ ступенів
З 09 лютого по 20 лютого у Гряківській школі проводиться методична декада. Заплановано провести відкриті уроки, виховні заходи, заняття гуртків, майстер класи, виставку методичної літератури, круглий стіл «Моє хобі» та завершити декаду методичними посиденьками.

Уже перший тиждень показав, що вчителі серйозно й організовано підійшли до справи. Підготували і провели змістовні та методично грамотні уроки: Шаптала Г.О. (вчитель початкових класів), Полтавська Г.Б. (вчитель початкових класів), Куленко Р.А. (вчитель хімії), Бикова Н.І. (учитель української мови).

Дуванова І.А. та Стародубцева Л.М. провели предметний тиждень світової літератури та російської мови, підготували вечір до дня Святого Валентина.

Демонструючи свої заняття у вільний час, учителі виявили свою майстерність в захопленні квітникарством, вишивкою, в’язанням, малюванням, написанням віршів, виконанням пісень, приготуванням цікавих кулінарних шедеврів. Та найбільше здивувала присутніх, вчитель початкових класів, Лиховид Інеса Аркадіївна. Яка продемонструвала свою майстерність вирізання квітів з овочів і фруктів – карвінгу.

Панорама уроку триває і  завершиться 20 лютого методичними посиденьками, де буде проведено підсумки методичної декади
О.Горінчой. директор школи
Переглядів: 159 | Додав: Методист | Теги: методична робота