Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Нарада директорів шкіл
14:17
Нарада директорів шкіл

23 жовтня 2013 року  відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів Чутівського району з порядком денним:
1Про профілактику гострих респіраторних захворювань та грипу. Користь та важливість щеплень проти грипу.
Степанова Людмила Павлівна,лікар-інфекціоніст Чутівської ЦРЛ
2. Про організацію роботи з охорони праці педагогів  та обслуговуючого персоналу,  збереження життя і здоров’я дітей у закладах освіти.
Діптан Наталія Валеріївна,інженер з охорони праці господарської групи відділу освіти,молоді та спорту райдержадміністрації
3.Про підготовку до проведення моніторингу якості загальної середньої освіти.
Курінна К.М., завідуюча райметодкабінетом
На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Януковича у ході наради розглянуто  питання використання школами навчальної, методичної літератури, засобів навчання в навчально-виховному процесі. В ході наради розглянуто також  про  умови проведення конкурсу «Учитель року - 2014», специфіку номінації «Директор школи»; підготовку до проведення осінніх канікул у загальноосвітніх навчальних закладах, організацію дозвілля школярів; про підготовку та проведення районних методичних об’єднань під час канікул; про районні етапи предметних олімпіад та конкурс-захист наукових робіт Малої академії наук, про зміни термінів подачі звітів на районний центр зайнятості про звільнених та призначених працівників.
За підсумками наради прийнято протокольні доручення.
Р.Артеменко , методист РМК

 
Переглядів: 251 | Додав: Методист | Теги: навчання директорів