Головна » 2014 » Квітень » 24 » Навчання для дії
11:30
Навчання для дії
        15 квітня 2014 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся тренінг «Курс «Фінансова грамотність»: формування в учнів практичних навичок».
Учасниками тренінгу стали учителі економіки загальноосвітніх навчальних закладів і викладачі економіки професійно-технічних навчальних закладів Полтавської області.У рамках заходу проведено:

    міні-тренінг «Грошовий потік – як його створити?»;

    ділові ігри «Банк», «Гроші»;

    міні-тренінг «Майстерність продавати».

Учасники тренінгу відмітили високий професіоналізм тренерів: Олександра Михайловича Момота, кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту ПУЕТ та Дмитра Миколайович Геращенка,бізнес-тренера, коуча, засновника Центру розвитку особистості «Мрія».
Використання матеріалів тренінгу на уроках економіки та застосування знань із фінансової грамотності в майбутньому нададуть учням упевненості під час прийняття економічних рішень.
Серед учасників тренінгу була і вчитель економіки Чапаєвської ЗОш І-ІІІ ступенів Чернобай Н.В., яка є керівником районного Центру бізнес-освіти учнівської молоді. Знання і вміння, які отримує Надія Володимирівна під час різноманітних заходів, які проводяться з ініціативи методиста ПОІППО Шкоденко Л.А., активно та ефективно впроваджуються у діяльність Центру та при викладанні економіки в школі.
Л.Шкоденко, методист ПОІППО
К.Курінна, завідуюча РМК

Переглядів: 178 | Додав: Методист | Теги: методична робота з вчителями