Головна » 2012 » Лютий » 9 » Навчання педагогів
12:26
Навчання педагогів
У кінці січня на базі Филенківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар учителів музичного мистецтва.
Учасники семінару із цікавістю спостерігали за організацією навчально-пізнавальної діяльності учнів 7 класу протягом уроку на тему «Сонатна форма». Учитель Пономаренко І.М. уміло продемонстрував використання педагогічного програмного засобу (ППЗ) та під час круглого столу презентував на комп’ютері різні програми (веб-сайти, музичні програвачі, музичні редактори, відео - редактори, караоке), які він використовує на уроках, під час підготовки до уроків, у пошуку цікавого матеріалу, аудіо - та відеозаписів, ілюстрацій та допоміжного матеріалу з літератури, історії, інших видів мистецтва.
Активну участь у обговоренні проблеми «Використання комп’ютерних технологій на уроках музичного мистецтва» взяли Мотієнко І.О. (Таверівська ЗОШ І-ІІ ст.), СобкоС.В. (Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Сологуб С.М. (Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.), Чугуєвець О.В. (Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.), методист районного методкабінету Юрченко Л.Г.
Увазі присутніх були запропоновані презентації проектів, створених учителями Малаховою Л.В. (Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Мотієнко І.О. (Таверівська І-ІІ ст.) до 200-річчя видатного польського композитора Ф.Шопена.
Учасники семінару з цікавістю оглянули виставку «Творчі сходинки» та взяли активну участь у музичній сторінці «Від талановитого учителя до талановитого учня».
На семінарі була присутня та виступила методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Халецька Л.Л.
Л.Юрченко, методист РМК
Переглядів: 320 | Додав: Методист | Теги: методична робота