Головна » 2013 » Вересень » 4 » Нових підручників вистачить усім п"ятикласникам,залишиться ще й на наступний рік
17:55
Нових підручників вистачить усім п"ятикласникам,залишиться ще й на наступний рік


Легкість знань – ранець із новими підручниками буде по плечу школяреві. Усі вони відповідають державним стандартам – примірник не перевищує 440 грамів. Тож носити книжки до школи діти зможуть самотужки.

Навчальної літератури цьогоріч було надруковано – 13 мільйонів примірників. Здебільшого це посібники для п’ятих класів, позаяк саме вони навчатимуться за оновленими програмами.

Кожен підручник – це колосальна праця авторських колективів. Як пише ІА «Наголос» кожен такий посібник перевіряло п’ять тисяч експертів  усіх регіонів країни. Усі, хто хотів могли долучитися до конкурсу по створенню підручника, однак перемогли найкращі. Ті, хто на думку експертів, посіли І та ІІ призові місця уже нині можуть бачити свої роботи у руках школярів. За ними вчитимуться увесь наступний рік.

«Ви зробили дійсно велику педагогічну, методичну, творчу працю, спрямовану на те, щоб якість освіти за новим Державним стандартом набувала дедалі вищого якісного рівня» – каже міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

Також міністр зазначив,що віднині у бібліотеках та обласних управліннях освітою будуть резервні запаси, оскільки цьогорічний видрук підручників складає 120%. Це дасть можливість забезпечити стовідсотково усіх учнів відповідних класів підручників й у наступному році, навіть якщо збільшиться кількість учнів.

Освітній портал Педпреса

Переглядів: 196 | Додав: Методист