Головна » 2014 » Лютий » 14 » Перебіг реєстрації учасників ЗНО—2014
16:56
Перебіг реєстрації учасників ЗНО—2014
           Директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Ірина Зайцева взяла участь у прес-конференції, на якій розповіла про перебіг реєстрації абітурієнтів для участі у ЗНО—2014.
Вона повідомила, що станом на 11 лютого для участі у тестуванні зареєструвалося  87 213 осіб, з яких 75 532 є випускниками поточного року.
За даними УЦОЯО, найбільшу активність у реєстрації виявили абітурієнти з Донецької (7 612 осіб, що становить 8,7 % від загальної кількості зареєстрованих) та Дніпропетровської (7 361 осіб, що становить відповідно 8,4%) областей. Натомість найменша кількість зареєстрованих зафіксована у Чернівецькій області (943 особи — 1,1 % від загальної кількості зареєстрованих).
Ірина Зайцева наголосила на найпоширеніших помилках абітурієнтів під час реєстрації, зокрема це:  

    *    невідповідність даних у поданих абітурієнтами документах;
    *    відсутність дати й підпису на заяві-реєстраційній картці;
    *    відсутність тексту в заяві, яким абітурієнт засвідчує факт ознайомлення зі своїми правами та обов’язками;
    *    відсутність засвідчувального напису на копіях документів;
    *    надсилання копії довідки з місця навчання замість оригіналу;
    *   відсутність фотокартки у заяві-реєстраційній картці або використання так званих «домашніх» фотографій для оформлення заяви-реєстраційної картки тощо.
Директор УЦОЯО порадила не відкладати реєстрацію на останні дні, бо в такому випадку абітурієнт може не встигнути за необхідності внести зміни до своїх даних або виправити можливі помилки, допущені під час реєстрації.
Також Ірина Зайцева звернула увагу на перші тенденції у виборі предметів для тестування. За попередніми даними, у порівнянні з минулим роком в абітурієнтів дещо підвищився інтерес до англійської мови, хімії та світової літератури. Натомість до історії України та географії зацікавленість дещо знизилася.
Педрада. Портал освітян України
Переглядів: 208 | Додав: Методист | Теги: ЗНО-2014