Перші переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів - 29 Листопада 2011 - Чутівський РМК
Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет П`ятниця, 24.02.2017, 11:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 157

Новини Педпреса

Головна » 2011 » Листопад » 29 » Перші переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів
17:09
Перші переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів
Список учнів переможців районних олімпіад

Вітаємо з перемогою!
Математика
6 клас

1м. Бездітко Валерія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Яременко К.А.
2м. Александрова Єлизавета Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Чубенко Т.М.
3м. Циганенко Олена Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Чубенко Т.М.

7 клас

1м. Марюшко Анна Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. вч. Понятенко Л.М.
2м. Іванюта Олексій Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. вч. Понятенко Л.М.
Щербак Станіслав Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Прокопенко Т.М.
3м. Лелюк Тетяна Таверівська ЗОШ І-ІІ ст. вч. Філоненко О. Г.

8 клас

1м. Архіпов Віктор Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Шевченко С.Ф.
2м. Перепелиця Іван Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Прокопенко Т.М.
3м. Базай Віталій Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Богатчук М.В.

9 клас

1м. Петренко Юрій Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Петренко Ю.В.
2м. Шукевич Вікторія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Михайлик Н.О.
3м. Токар Микола Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Чубенко Т.М.

10 клас

1м. –
2м. Тарасова Альона Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Прокопенко Т.М.
Осіпова Інна Чапаєвська ЗОШІ-ІІІ ст. вч.Омельченко Л.Г.
3м. Петренко Тетяна Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Яременко К.А.

11 .клас

1м. –
2м. Гречка Дарія Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Прокопенко Т.М.
3м. Лебедь Владислав Чутівська ЗОШ І –ІІІ ст. вч.Яременко К.А.

Трудове навчання ( технічні види праці)

8 клас

1м. Базай Віталій Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рубан І.М.
2м. Микитенко Антон Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.
3м. Новак Владислав Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.
Єгоров Іван Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рубан І.М.

9 клас

1м. Шкарупа Дмитро Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.
2м. Мосійчук Владислав Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.
3м. Черевко Ол-др Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рубан І.М.

10 клас

1м. Нікітенко Віталій Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.
2м. Ханін Артем Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рубан І.М.
3м. Самохвал Артем Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рубан І.М.

11 клас

1м. Горб Артем Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рубан І.М.
2м. Мусійченко Дмитро Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.
3м. Дейнека Роман Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Гезей А.М.

Трудове навчання ( обслуговуючі види праці)

8 клас

1м. Заливча Ольга Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Кириленко Л.В.
2м. Максименко Каріна Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Литвиненко О.М.

9 клас

1м. Шукевич Вікторія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Кириленко Л.В.
2м. Понятенко Анастасія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Кириленко Л.В.
3м. Болошенко Маргарита Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Литвиненко О.М.

10 клас

1м. Терещенко Дарія Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Кокарєва С.І.
2м. Удовиченко Каріна Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Литвиненко О.М.

11 клас

1м. Турець Аліна Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Осташ В.О.
2м. Билинка Дарія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Осташ В.О.
3м. Бабічева Тетяна Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Кокарєва С.І.

Біологія
8 клас

1м. Петренко Катерина Чутівська ЗОШ І-ІІІст. вч.Остаповець А.І.
2м. Понятенко Юлія Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Токало А.В.
3м. Горіздра Ілона Чутівська ЗОШ І-ІІІст. вч.Остаповець А.І.

9 клас

1м. Мичка Юлія Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Заєць В.Г.
2м. Павленко Юрій Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Соколова О.В.
3м. Герман Валентина Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Ільченко Н.А.

10 клас

1м. Єгорова Оксана Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Максименко О.І.
2м. Гужва Світлана Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Ноздрін В.В.
3м. Мазуренко Світлана Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Ільченко Н.А.

11 клас

1м. Токар Ілона Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Голуб Л.А.
2м. Павлик Альона Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Рєзнік Л.В.
3м. Скрипниченко Аліна Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Остаповець А.І.
Л.Остапенко, методист
Переглядів: 275 | Додав: Методист
Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017