Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет П`ятниця, 20.10.2017, 15:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 160

Новини Педпреса

Головна » 2014 » Вересень » 18 » Підручники для 4-х і 7-х класів школи замовлятимуть самостійно
15:40
Підручники для 4-х і 7-х класів школи замовлятимуть самостійно
16 вересня у Міністерстві освіти і науки під головуванням заступника міністра освіти і науки Павла Полянського відбулося завершальне засідання членів Асоціації книговидавців та книгорозповсюджувачів України, експертів щодо розроблення Положення про конкурсний відбір підручників для учнів 4-х і 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і роботи електронного репозитарію http://ua.lokando.com/start.php. Положення про конкурс, а також відповідний наказ МОН про його проведення будуть оприлюднені на сайті Міністерства.
Під час обговорення видавці й експерти підтвердили спільну позицію щодо того, що замовлення підручників для 4-х і 7-х класів здійснюватимуть школи самостійно через спеціальну онлайн-форму на репозитарії. Фінальні результати по всій Україні будуть відображені на порталі одразу ж наступного дня після завершення конкурсу. Так само прозорими, із розміщенням у відкритому доступу, будуть усі без винятку процедури та етапи проведення конкурсу.
Що стосується термінів конкурсу, то автори мають подати оригінал-макети підручників для розміщення на репозитарії впродовж одного місяця – з 20 грудня 2014 р. до 20 січня 2015 р. Сам же конкурс триватиме з 20 січня до 20 березня 2015 року. За ці два місяці вчителі матимуть можливість ознайомитися з конкурсними підручниками на порталі, обрати один із них, а школи – замовити підручники, які обрали їх педагоги. Кожна школа повинна заздалегідь зареєструватися на порталі і пройти валідацію з державним реєстром шкіл, лише тоді вона отримає свій пін-код, що дасть змогу взяти участь у конкурсі й оформити замовлення. Форми для реєстрації шкіл та замовлення зараз розробляються.
Нині репозитарій перебуває в режимі апробації. Це дає змогу кожному вчителеві заздалегідь ознайомитися з його роботою, вже використовувати для навчання розміщені матеріали, а також висловити свої побажання чи зауваження, якщо виникають труднощі в користуванні порталом (надсилати на скриньку bhv.kiev@gmail.com). Загалом, репозитарій розробляється не лише як база для нового конкурсу з відбору підручників, але й як простір цифрового навчального матеріалу, який буде для вчителя і учнів максимально зручним у користуванні та корисним у навчальному процесі.
Ознайомитися з покроковою інструкцією з користування репозитарієм можна за лінком: http://ua.lokando.com/portal/main.php?todo=showObjDataInDiv#objid=102435&type=objectdetail
Педпреса
Переглядів: 250 | Додав: Методист | Теги: підручники для школи
Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017