Головна » 2013 » Вересень » 9 » Підсумкова колегія міністерства освіти і науки України
17:38
Підсумкова колегія міністерства освіти і науки України
     27 серпня 2013 року під головуванням Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника відбулося засідання підсумкової Колегії Міністерства освіти і науки України «Стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року та впровадження державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».
У заході взяла участь делегація освітян Полтавщини у складі директора департаменту освіти і науки Мирошниченка В.І., ректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського Зелюка В.В., голови Полтавського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Шумейка Г.І., методистів інституту, керівників методичних служб області.
Із доповіддю про готовність до нового навчального року виступив Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. У аналітичному зрізі очільник міністерства зупинився на ключових аспектах діяльності щодо впровадження нових стандартів освіти. Зокрема, було зроблено акценти на міжнародному досвіді оцінювання учнів, роботі методичної служби, соціально-емоційній складовій реформування освіти, інноваціях у базовій школі, новітніх методах навчання, створення комп’ютерних комплексів тощо.
До обговорення долучилися представники від областей, учителі-практики, керівники управлінь освіти. Кожен бажаючий мав змогу висвітлити актуальні питання середньої освіти свого регіону.
Офіційний веб-сайт ПОІППО імені М.В.Остроградського
Переглядів: 248 | Додав: Методист | Теги: методична робота