Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет Четвер, 21.09.2017, 11:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 159

Новини Педпреса

Головна » 2011 » Лютий » 11 » Працюємо за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників
10:27
Працюємо за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників

Л.Юрченко, методист РМК
Для ознайомлення з ходом атестації на місцях з 16 грудня 2010 року по 9 лютого 2011 року проведені виїзні засідання атестаційної комісії ІІ рівня на базі Кочубеївської, Филенківської, Сторожівської, Артемівської, Василівської, Чутівської, Чапаєвської та Новокочубеївської шкіл І-ІІІ ступенів. Були відвідані уроки, заслухані творчі звіти учителів, переглянуті комп"ютерні презентації роботи по реалізації методичних проблем, досягненнях у навчально-виховному процесі, у роботі з обдарованими дітьми.
Директори шкіл вважають, що проведення атестації за новим Типовим положенням спонукатиме педагогів до безперервного підвищення кваліфікації, а також забезпечить проведення атестації на засадах демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до педагогічних працівників, об"єктивного вивчення їх педагогічної діяльності.
У більшості шкіл атестація ефективно використовується для формування такого складу педагогічних працівників, які були б не лише компетентними і професійно підготовленими фахівцями, а й прибічниками впровадження інноваційних систем, оволодіння комп"ютерною технікою і новими інформаційними технологіями, готовими до постійного самоудосконалення, підвищення свого культурно-освітнього рівня. Атестаційні процедури мають позитивну спрямованість та тісно поєднуються з методичною роботою, сприяють удосконаленню структури внутрішкільного контролю, системи контрольно-аналітичної роботи, відіграють важливу роль у становленні й вихованні ініціативного педагога, згуртуванні творчого колективу.

Переглядів: 473 | Додав: Методист
Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017