Головна » 2011 » Лютий » 11 » Працюємо за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників
10:27
Працюємо за новим Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників

Л.Юрченко, методист РМК
Для ознайомлення з ходом атестації на місцях з 16 грудня 2010 року по 9 лютого 2011 року проведені виїзні засідання атестаційної комісії ІІ рівня на базі Кочубеївської, Филенківської, Сторожівської, Артемівської, Василівської, Чутівської, Чапаєвської та Новокочубеївської шкіл І-ІІІ ступенів. Були відвідані уроки, заслухані творчі звіти учителів, переглянуті комп"ютерні презентації роботи по реалізації методичних проблем, досягненнях у навчально-виховному процесі, у роботі з обдарованими дітьми.
Директори шкіл вважають, що проведення атестації за новим Типовим положенням спонукатиме педагогів до безперервного підвищення кваліфікації, а також забезпечить проведення атестації на засадах демократизму, відкритості та колегіальності, доброзичливого ставлення до педагогічних працівників, об"єктивного вивчення їх педагогічної діяльності.
У більшості шкіл атестація ефективно використовується для формування такого складу педагогічних працівників, які були б не лише компетентними і професійно підготовленими фахівцями, а й прибічниками впровадження інноваційних систем, оволодіння комп"ютерною технікою і новими інформаційними технологіями, готовими до постійного самоудосконалення, підвищення свого культурно-освітнього рівня. Атестаційні процедури мають позитивну спрямованість та тісно поєднуються з методичною роботою, сприяють удосконаленню структури внутрішкільного контролю, системи контрольно-аналітичної роботи, відіграють важливу роль у становленні й вихованні ініціативного педагога, згуртуванні творчого колективу.

Переглядів: 497 | Додав: Методист