Головна » 2014 » Січень » 17 » Представник Чутівського району серед учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014"
16:49
Представник Чутівського району серед учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014"
Шановні колеги!
Щиро вітаємо Соколова Ігоря Володимировича, який ввійшов до п"ятірки учасників обласного конкурсу у номінації "Директор школи",  та бажаємо йому успіху !
Оргкомітет обласного конкурсу "Учитель року-2014” дякує за організацію участі в конкурсі педагогічних працівників нашого району.
 Також повідомляє, що за рішеннями фахових журі на очний етап обласного конкурсу, який відбудеться  20–23 січня 2014 р. у м. Полтаві запрошуються:
Номінація «Директор школи»
1.    Голтвяниця Олена Олексіївна, Полтавська гімназія №17.
2.    Москалик Тетяна Олександрівна, Кременчуцький колегіум №25.
3.    Рудченко Олег Миколайович, Дібрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородського району.
4.    Соколов Ігор Володимирович, Чутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
5.    Тягай Наталія Анатоліївна, Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням економіки і права.
Урочисте відкриття конкурсу 20 січня о 14 год. 00 хв. у приміщенні актового залу Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського. Закриття конкурсу 23 січня о 10 год. 00 хв. у приміщенні Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка.
Протягом конкурсних днів на учителів чекають такі випробування:
Для номінації «Директор школи»:
•    майстер-клас  (25 хв.);
•    аналіз уроку (10 хв.);
•    творче завдання (орієнтовні теми творчого завдання у листі Міністерства освіти і науки від 09.10.2013 р. № 1/9-705);
•    «інтернет-ресурс» (учасники конкурсу розміщують на особистому інтернет-сайті, блозі навчальні, методичні та (або) інші авторські розробки, які відображають інноваційний досвід роботи і демонструють якість подання навчальної інформації в мережі Інтернет; до 10 хв.).
Перелік наведених випробувань умотивований Порядком проведення заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014».
К.Курінна, завідуюча РМК

Переглядів: 219 | Додав: Методист | Теги: участь у професійних конкусах