Єдина Країна! Единая Страна!
Чутівський районний методичний кабінет Вівторок, 17.10.2017, 23:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Пошук

Форма входу

Опитування
Хто Ви, наш відвідувач?
Всього відповідей: 159

Новини Педпреса

Головна » 2012 » Грудень » 26 » Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013навчальному році
18:57
Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013навчальному році
У ІІ етапі взяли участь 359 учнів, переможців І етапу олімпіад. Перше місце вибороли 51 учень ( 14 %), в тому числі по школах:
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 24учнів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 10 учнів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. - 7 учнів
Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 учень
Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. -4 учні
Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 учень
Водянська ЗОШ І-ІІ ст. – 1 учень
Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1учень
Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. - 1 учень
Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 учень
У порівнянні з попереднім роком кількість учасників дещо менша ( у зв’язку з погодними умовами) . Традиційно, добрі результати продемонстрували учні в олімпіадах з англійської мови, географії, біології, української мови та літератури, російської мови та літератури, німецької мови. В цьому навчальному році вперше проведено олімпіаду з фізичної культури і спорту. Результати олімпіад з деяких предметів бажають бути кращими. Так з фізики ( не вибороли перші місця в 7, 8, 9 класі), з хімії ( 8 ,10, 11 клас), математики ( 7, 8, 10 , 11 класі), історії ( 10, 11 класі), правознавства ( 9 клас).
Список учнів переможців районних олімпіад
Математика
6 клас
1м. Марченко Роман ,Артемівська ЗОШ І-ІІІст.,Рубель І.Г.
2м. Радіоненко Вікторія,Таверівська ЗОШ І-ІІІст.,Філоненко О.г.
3м. Тарасова Ірина,Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст.,Губенко Т.М.
7 клас
1м. –
2м. Бездітко Валерія ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Яременко К.А.
3м. –
8 клас
1м. –
2м. Марюшко Анна ,Вільховатська ЗОШ І-ІІ ст.,Понятенко Л.М.
3м. Гавриленко Ірина,Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.,Мазуренко М.О.
9 клас
1м. Малік Іван,Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Прокопенко Т.М.
2м. Архіпов Віктор ,Василівська ЗОШ І-ІІІ ст., Шевченко С.Ф.
3м.Чижмак Вадим,Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст., Чубенко Т.М.
Легкобит Любов ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Пархоменко Н.Ю.
10 клас
1м. –
2м. Михно Володимир,Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Литвиненко В.В.
3м. Токар Микола,Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст., Губенко Т.М.
11 клас
1м. –
2м. Коваленко Каріна,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.,Петренко Ю.В.
3м. Тарасова Альоша,Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Прокопенко Т.М.
Трудове навчання ( технічні види праці)
8 клас
1м. Рєзник Роман,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Гезей А.М.
2м. Шаповал Владислав,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
3м. Тригуб Назар ,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
9 клас
1м. Фисун Ігор , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. ,Гезей А.М.
2м. Горгуц Артем,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
Єгоров Іван ,Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Рубан І.М.
3м. Гарбузов Юліан,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Гезей А.М.
Карнаух Ігор ,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
10 клас
1м. Циганков Дмитро,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Гезей А.М.
2м. Мосійчук Владислав,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Гезей А.М.
3м. Марченко Сергій ,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Лукашенко В.О.
11 клас
1м. Шкурат Андрій , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Гезей А.М.
2м. Нікітенко Віталій,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Гезей А.М.
Самохвал Роман, Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Рубан І.М.
3м. Ханін Артем , Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Рубан І.М.
Трудове навчання ( обслуговуючі види праці)
8 клас
1м. Моргачова Марія ,Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Кокарєва С.І.
2м. Татишіна Карина ,Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко О.М.
3м. Одинець Ольга ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Осташ В.О.
Павленко Марина ,Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Кокарєва С.І.
9клас
1м.Легкобит Любов, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Осташ В.О.
2м. Заливча Ольга , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кириленко Л.В.
3м. Максименко Каріна, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко О.М.
10 клас
1м. Понятенко Анастасія ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кириленко Л.В.
2м. Карпенко Лінда , Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко О.М.
11 клас
1м. Гезей Вікторія , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Осташ В.О.
2м. Удовиченко Валерія, Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Щербій К. М.
3м. Удовиченко Каріна, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко О.М.
Біологія
8 клас
1м. Лещенко Юлія , Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Токало А.В.
2м. Ікрамов Тахір ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Соколов І.В.
3м. Бондар Вікторія ,Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Максименко О.І.
9 клас
1м. Понятенко Юлія , Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Токало А.В.
2м. Куцевол Владислав,Таверівська ЗОШ І-ІІ ст. Кулик М.О.
3м. Ткач Вадим, Водянська ЗОШ І-ІІ ст. Швець Ю.В.
10 клас
1м. –
2м. Герман Валентина, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Борсук О.О.
3м. Болошенко Маргарита,Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рєзник Л.В.
11 клас
1м. Мазуренко Світлана,Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ільченко Н.А.
2м. Лаврик Олена , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Соколов І.В.
Єгорова Оксана ,Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Максименко О.І.
3м. Благодарь Артем, Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яременко Н.І.
Українська мова та література
7 клас
1м. Бездітко Валерія, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Каряка В.І.
2м. Меркуце Надія , Водянська ЗОШ І-ІІ ст. Горбатенко Л.А.
3м. Дрижак Аліна, Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Бойко Н.В.
8 клас
1м. Гавриленко Ірина , Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Дерев’янко С.А.
2м. Лещенко Юлія ,Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мосійчук В.С.
3м. Парада Анастасія, Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лазаренко М.С.
Буряк Таміла , Таверівська ЗОШ І-ІІ ст. Сегеда В.М.
Токар Карина , Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. Варнавська Т.А.
9 клас
1м. Петренко Катерина ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Котко Л.Ф.
2м. Понятенко Юлія , Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мосійчук В.С.
3м. Махота Карина , Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. Кучеренко В.А.
10 клас
1м. Понятенко Анастасія,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Каряка В.І.
2м. Мироненко Марина , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Каряка В.І.
3м. Федорович Наталія , ВойнівськаЗОШ І-ІІІ ст. Пуглій Л.М.
11 клас
1м. Мазуренко Світлана, Артемівська ЗОШ І-ІІІст. Гекова О.К.
2м. Шастун Ірина, Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Дерев’янко С.А.
3м. Готра Валерія, Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пивовар І.В.
Астрономія
11 клас
1м. –
2м. Гусар Катерина, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Марсаутова Л.Л.
3м. Єфімова катерина, Чапаєвська ЗОШ І-ІІІст. Рубан І.М.
Фізика
7 клас
1м.-
2м. Циганенко Олена , Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. Токар В.А.
3м. Меркуце Надія ,Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. Швець Н.П.
8 клас
1м. –
2м. Рєзник Роман , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Марсаутова Л.Л.
3м. Варяницька Валерія, Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. Токар В.А.
9 клас
1м. –
2м. Малік Іван , Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковенко В.Г.
3м. Петриченко Анна , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лещенко О.П.
10 клас
1м. Михно Володимир, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковенко В.Г.
2м. Токар Микола , Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. Токар В.А.
3м. Циганков Дмитро , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лещенко О.П.
11 клас
1м. Тарасова Альона , Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковенко В.Г.
2м. Дерій Аліна , Сторожівська ЗОШ І-ІІІст. Токар Г.М.
3м. Ляшенко Наталія, Гряківська ЗОШ І-ІІІст. Шніпоркова С.Л.
Екологія
11 клас
1м. Гусар Катерина, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Соколов І.В.
Фізкультура
11 клас ( хлопці)
1м. Бабик Олег , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Угненко М.Б.
2м. Мистюк Дмитро , Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко А.М.
11 клас ( дівчата)
1м. Онищенко Дар’я , Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Угненко М.Б.
2м. Шинкаренко Вікторія, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Литвиненко М.Б.
Географія
8 клас
1м. Одаренко Антон , Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Одаренко С.В.
2м. Лещенко Юлія , Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ростовський В.О.
Ікрамов Тахір, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Фесенко І.М.
3м. Одаренко Максим, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ільченко Н.М.
9 клас
1м. Понятенко Юлія , Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ростовський В.О.
2м. Наріжна Єлизавета, Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Фесенко І.М.
3м. Перемот Юлія , Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бендрик В.І.
Филенко Ярослава, Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бендрик В.І.
Мордінська Альона,Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Заєць С.М.
Базай Віталій , Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Чернобай Н.В.
10 клас
1м. Михно Володимир , Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ільченко Н.М.
2м. Мироненко Марина ,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Фесенко І.М.
3м. Половий Максим, Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ростовський В.О.
11 клас
1м. Солонцевий Валерій ,Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ростовський В.О.
2м. Костишак Олександр,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Фесенко І.М.
Хімія
7 клас
1м. Бездітко Валерія,Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Свіжина Н.І.
8 клас
1м. –
2м. Рєзнік Роман Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Свіжина Н.І.
3м. Гавриленко Ірина Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Максименко О.І.
9 клас
1м. Горіздра Ілона Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Соколова О.В.
2м. Понятенко Юлія Василівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуленко Г.О.
3м. Божко Іван Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Демочко Л.П.
11 клас
1м. –
2м. Єгорова Оксана Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Максименко О.І.
3м. Лаврик Олена Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Соколова О.В.
Інформатика
10 клас
1м. Неділько Роман Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк Н.Ф.
11 клас
1м. Неїжмак Олександр Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк Н.Ф.
Економіка
9 клас
1м. Базай Віталій Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Чорнобай Н.В.
2м.Єгоров Іван Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Чорнобай Н.В.
10 клас
1м. Черевко Олександр Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Чорнобай Н.В.
11 клас
1м. Шастун Ірина Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Чорнобай Н.В.
2м. Єгорова Оксана Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Чорнобай Н.В.
Основи правознавства
9 клас
1м. –
2м. Новицький Олександр Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Чередник Л.М.
3м. Кабанова Ірина Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітко В.Г.
10 клас
1м. Циганков Дмитро Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бездітко Г.Т.
2м. Токар Микола Филенківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кучерява Т.А.
3м. Пересада Костянтин Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст. Іващенко Л.І.
11 клас
1м. Тарасова Альоша Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітко В.Г.
2м. Мазуренко Світлана Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітко В.Г.
3м. Солонцевий Валерій Василевська ЗОШ І-ІІІ ст. Ростовський В.О.
Німецька мова
8 клас
1м. Марюшко Анна Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. Кичата І.В.
2м. Ємець Вікторія Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кропивко О.М.
3м. Масленко Тетяна Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кропивко О.М.
9 клас
1м. Вортоломей Крістіна Водянська ЗОШ І-ІІІ ст. Томін С.І.
2м. Махота Каріна Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст. Кропивко О.М.
3м. Шатравка Юрій Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст. Дрібна М.В.
10 клас
1м. Губенко Ольга Гряківська ЗОШ І-ІІІст. Дрібна М.В.
11 клас
1м. Готра Валерія Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лазаревич Л.М.
Англійська мова
8 клас
1м. Ахмедова Дарія Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лещенко Н.С.
2м. Василенко Віталія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мирна Л.М.
3м. Гавриленко Ірина Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Шаптала Л.С.
9 клас
1м. Ханюков Василь Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лещенко Н.С.
2м. Малік Іван Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Лещенко Н.С.
3м. Петренко Катерина Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мазуренко В.М.
10 клас
1м. Кавко Олеся Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мирна Л.М.
2м. Понятенко Анастасія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мирна Л.М.
3м. Карпенко Каріна Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Прокопчук Н.П.
11 клас
1м. Осіпова Інна Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Шаптала Л.С.
2м. Черкас Ольга Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мазуренко В.М.
Інформаційні технології
8 клас
1м. Тригуб Назар Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Петренко Ю. В.
9 клас
1м. Кулик Діана Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк Н.Ф.
2м. Бойко Іван Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Петренко Ю.В.
10 клас
1м. Мосійчук Владислав Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк Н.Ф.
2м. Половий Максим Василевська ЗОШ І-ІІІ ст. Саленко О.В.
3м. Черево Олександр Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Богатчук М.В.
11 клас
1м. Неділько Роман Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбалюк Н.Ф.
2м. Самохвал Роман Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Богатчук М.В.
3м. Ханін Артем Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Богатчук М.В.
Російська мова та література
9 клас
1м. Петренко Катерина Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рябко А.М.
2м. Ханюков Василь Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рєзник А.Є.
3м. Горіздра Ілона Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Старокольцева Р.І.
10 клас
1м. Карпенко Каріна Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рєзник А.Є.
2м. Понятенко Анастасія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ситник В.І.
3м. Миро ненко Марина Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ситник В.І.
11 клас
1м. Осіпова Інна Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст. Гринь С.М.
2м. Ситник Валерія Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Власенко О.І.
3м. Коваленко Каріна Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Скорик В.О.
Історія
8 клас
1м. Вирвихвіст Максим Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бурдіна О.В.
2м. Незвієцька Таміла Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Ільченко Н.М.
3м. Пирогов Максим Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Чередник Л.М.
9 клас
1м. Заливча Ольга Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бездітко Г.Т.
2м. Филенко Ярослава Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітко В.Г.
3м. Демченко Ірина Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст. Заєць Т.М.
10 клас
1м. –
2м. Михно Володимир Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітко В.Г.
3м. Циганков Дмитро Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бездітко Г.Т.
11 клас
1м. –
2м. Мазуренко Світлана Артемівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вітко В.Г.
3м. Лаврик Олена Чутівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бурдіна О.В.

Вітаємо з перемогою і бажаємо успіхів, учням та педагогам.

Л.Остапенко, методист РМК


Переглядів: 373 | Додав: Методист
Наші партнери
ПОІППО
ХРЦОЯО
Чутово Відділ освіти
Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Форум директорів шкіл України
Новокочубеївська ЗОШ I-III ступенів
Артемівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Сторожівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Прогноз погоди
Подвійний клік на інформері - детальний прогноз на кілька днів

Block title
Block content

Block title
Block content

Статистика сайту
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чутівський райметодкабінет © 2017