Головна » 2013 » Лютий » 14 » Проект «Відкритий світ» запрацює в українських школах
13:19
Проект «Відкритий світ» запрацює в українських школах
Усі підручники та завдання – на одному порталі, а вчителі та учні – з мультимедійними пристроями. У півсотні українських шкіл втілюватимуть проект «Відкритий світ». Бюджет проекту становить близько 60 млн гривень. Це здебільшого спонсорські кошти. На них закуплять необхідне обладнання.
Для його виробників завтра розпочнеться відкритий конкурс. У Держагентстві з інвестицій та управління національними проектами розповіли: обрані заклади тестуватимуть протягом року. Якщо новація сподобається, її автори збираються розробити повний цикл уроків для всіх класів.
«Якщо у вас в районному центрі чи в селі немає бібліотеки, і ви не можете купити підручника, а вчитель фізкультури читає математику – а таке буває, час від часу трапляється, виходячи із зрозумілих причин – то сьогодні всі українські діти, незалежно від того, в місті вони чи в селі живуть, отримають рівний доступ до інформації, до якісної освіти будь-якою мовою, за допомогою реалізації національного проекту «Відкритий світ», – повідомив Владислав Каськів, голова Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України.

За матеріалами nagolos.com.ua

Переглядів: 301 | Додав: Методист | Теги: проекти в освіті, навчальний процес