Головна » 2014 » Січень » 17 » Районний семінар учителів основ здоров"я
17:10
Районний семінар учителів основ здоров"я
Здоров’я для людини – найважливіша складова успішної діяльності. Цією проблемою переймаються навчальні заклади, а саме здоров’язберігаючими технологіями, які направлені на формування , збереження та зміцнення здоров’я учнів.
Особливе місце займають технології навчання здоров’ю. Саме цьому напрямку діяльності навчальних закладів був присвячений районний семінар учителів основ здоров’я на базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
У цьому навчальному році запроваджено викладання курсу « Захисти себе від ВІЛ». За сприяння Глобального фонду для боротьби зі СНІДом учні та вчителі забезпечені навчальною та методичною літературою.
До уваги присутніх були представлені уроки з елементами тренінгів у 8 та 11  класах ( учителі Харченко Наталія Миколаївна, Рєзнік Лідія Василівна).
Кокарєва Світлана Іванівна ( учитель Чапаєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) познайомила присутніх з методикою проведення тренінгів, метою яких є реалізація концепції превентивної освіти на основі набуття життєвих навичок, спрямованих на подолання проблем підліткового віку і виховання гармонійно розвиненої особистості.
Колеги обмінялися досвідом по використанню інтерактивних методів
( аналіз ситуацій, мозкові штурми, рольові ігри, інсценування та ін.), які стимулюють взаємодію учнів між собою та з тренером.
Остапенко Л.С.,  методист  районного методичного кабінету.

Переглядів: 288 | Додав: Методист | Теги: методична робота