Головна » 2014 » Січень » 14 » Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»
18:54
Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»
Серед шкільних колективів району було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» в номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу». На конкурс подали матеріали  8 шкіл:  Гряківська ЗОШ І-ІІІ ст., Кочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст., Чутівська ЗОШ  І-ІІІ ст., Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст., Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст., Войнівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сторожівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вільхуватська ЗОШ І-ІІ ст.
Узагальнені матеріали свідчать, що заходи, проведені в рамках конкурсу, спрямовувалися на залучення учителів, батьків і широкої громадськості до роботи з учнівськими колективами з метою прилучення дітей до книги як джерела знань,культурних надбань та цінностей українського народу, виховання у них бережливого ставлення до книги, раціонального її використання. Проведені заходи сприяли виявленню у дітей пізнавальних інтересів і здібностей, активізації розумової діяльності, підвищенню рівня їхньої читацької культури.
У ході проведення конкурсу використовувались різноманітні форми роботи з дітьми. Для учнів проводились літературні ранки, тематичні усні журнали, свята.
У формуванні читацької культури учнів важливу роль відіграли наочно-інформаційні тематичні полиці, куточки, стенди, книжкові виставки.
Значущим є впровадження в роботу бібліотек сучасних методик формування інформаційної компетентності учнів, залучення їх до проектної діяльності, інформаційного забезпечення роботи з обдарованою молоддю.
Конкурсні матеріали переможця районного етапу Конкурсу Кордубан Л.В.(  Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ст.) розкривають сучасні підходи до організації бібліотечної справи, систему підтримки освітнього процесу в навчальному закладі, що передбачає впровадження нових ефективних технологій в тісному взаємозв’язку з педагогічним колективом та направлені до обласного журі Конкурсу.
Н.Турченко, методист РМК

Переглядів: 187 | Додав: Методист | Теги: методична робота з шкільними бібліо