Головна » 2011 » Березень » 18 » районний семінар вихователів ДНЗ
16:50
районний семінар вихователів ДНЗ

16-го березня 2011 року на базі Артемівського дошкільного навчального закладу «Теремок» відбувся семінар для вихователів ДНЗ молодшо-середнього віку на тему «Ігрова діяльність, як середовище формування екологічних знань дітей дошкільного віку».
Вихователі із 13 дошкільних закладів району переглянули інтегроване заняття для дітей 4-го року життя «Гостинці для півника», яке проводила вихователь Комлєва Людмила Вікторівна. На занятті було застосовано цікавий організаційний ігровий прийом, використаний живий об’єкт – півник. Ознайомлення із його будовою здійснювалося під час розповіді казки К. Ушинського «Півник та його сім'я». Під час виконання практичного завдання ліплення із тіста гостинців для півника були закріплені властивості тіста, різні прийоми ліплення.
Вихователі ознайомилися із естетично оформленим розвивальним середовищем у групових кімнатах дошкільного навчального закладу «Теремок».
У Артемівському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» вихователі відвідали «Весняні розваги», а також ознайомилися із методикою розвитку мовленнєвої творчості дітей у процесі роботи з казками В.О. Сухомлинського.

Переглядів: 1245 | Додав: Методист