Головна » 2015 » Червень » 17 » семінар-практикум з проблеми «Дитячі та шкільні бібліотеки в інформаційному просторі: взаємодія та співпраця».
16:24
семінар-практикум з проблеми «Дитячі та шкільні бібліотеки в інформаційному просторі: взаємодія та співпраця».
7 квітня 2015 року на базі обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного м. Полтави відбувся обласний семінар-практикум з проблеми «Дитячі та шкільні бібліотеки в інформаційному просторі: взаємодія та співпраця».
За участю методистів з бібліотечних фондів районних (міських) методичних кабінетів та працівників районних (міських) бібліотек для дітей області були обговорені питання про можливості взаємодії дитячих та шкільних бібліотек щодо формування читацької компетенції школярів, духовно-патріотичного потенціалу молодого покоління, популяризації дитячої української книги, забезпечення інноваційного розвитку книгозбірень в інформаційному просторі.
Учасникам семінару було презентовано досвід роботи інформаційно-бібліотечних центрів (медіацентрів) Лубенської спеціалізованої школи I-IIIст. № 6, Полтавської спеціалізованої школи I-IIIст. № 3, Кременчуцького ліцею № 4.
З особливостями координації та співпраці діяльності дитячих і шкільних бібліотек, з сучасними формами роботи бібліотечної справи ознайомили Митрофанова Лариса Іванівна, директор обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, Піскун Наталія Миколаївна, заступник директора з наукової роботи обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, Гелеверя Рита Олександрівна, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського та бібліотекарі Полтавської загальноосвітньої школи I-IIIст. № 34, Полтавської гімназії «Здоров`я» № 14.
У практичній частині семінару-практикуму було представлено бібліотечний захід: літературна година-реквієм «Герої не вмирають!» (Небесної сотні присвячено).
Змістовну професійну екскурсію Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного провела Соловій Валентина Іванівна, завідуюча сектором маркетингу.
Учасники прийняли рекомендації, висловили конструктивні пропозиції щодо теми семінару.
Учасником семінарувід району була методист з бібфондів райметодкабінету Н.Турченко
Веб-сайт ПОІППО
Переглядів: 174 | Додав: Методист