Головна » 2013 » Грудень » 30 » Семінар вчителів біології
13:38
Семінар вчителів біології
             12 грудня 2013 року на базі Таверівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся зональний семінар вчителів біології. Тема засідання: « Інтерактивні методи навчання на уроках біології».
Планом роботи семінару передбачено відвідування уроку біології в 7 класі « Загальна характеристика водоростей. Будова та середовище існування»( учитель Петріченко Андрій Юрійович) та засідання круглого столу.
В ході проведення уроку учитель продемонстрував застосування інтерактивних методів з урахуванням вікових та пізнавальних можливостей учнів.
Під час засідання круглого столу з теоретичними основами даної теми виступили Кулик Марина Олексіївна, учитель Таверівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. та Остапенко Любов Сергіївна, методист районного методичного кабінету. Використовуючи метод « Порожнє крісло» педагоги обмінялися досвідом щодо використання інтерактивних методів спираючись на власні напрацювання та матеріально-технічні можливості кожної школи. І дійшли до висновку, що майбутнє в навчально-освітньому процесі за розумним поєднанням інтерактивних та традиційних форм навчання.

Остапенко Л.С.,  методист  районного методичного кабінету.
Переглядів: 238 | Додав: Методист | Теги: методична робота