Головна » 2013 » Вересень » 24 » Шкільний ярмарок
18:18
Шкільний ярмарок
        Традиційно 20 вересня відзначається свято селища. Цього року воно присвячене 70-тій річниці визволення Чутівщини. Надзвичайно весело і дзвінко вирував шкільний ярмарок, на який з'їхалися представники всіх шкіл району. Таверівська, Новокочубеївська, Новофедорівська та Гряківська  школи яскраво та оригінально представила свої торгові павільони 
Особливо жваво ярмаркувала в цей день Чутівська школа. На торговий майданчик вийшли учні всіх класів: від маленьких другокласників до найстарших учнів на чолі зі своїми класними керівниками та директором Соколовим І.В
На конкурс поробок з природніх матеріалів були представлені композиції з усіх шкіл району. Одна з найцікавіших поробок була приурочена до 200-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка( Филенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
У святкуванні взяли активну участь також ДНЗ району. Вони виготовили фотостенд «Дарує посмішку дитина тобі, рідна Чутівщина!» . На фотографіях відтворені цікаві моменти життя дитячих садочків. Найменші чутівці, вихованці дитячого садка «Веселка», учасники ансамблю «Дзвіночок» під керівництвом Ніколаєнка С.А., весело та завзято виконували українські народні пісні, чим привернули увагу жителів селища.  
Вихованці РБДЮТ підготували змістовну та цікаву програму свята. Звучали пісні  у виконанні Ольги Ладіної та Бабенко Анни,глядачі аплодували танцям у виконанні вихованців студії спортивно-бального танцю «Гран-прі» (хореограф С.Кулик) та танцюристами зразкового  ансамблю танцю «Капітошка» (хореограф Наталія Клименко). 
Керівники гуртків Шляпкіна І.В., Ропавка Г.М. провела майстер-класи : «Витинанкове мереживо»,  «»Виготовлення квітів з атласних стрічок».
Розважальна програма, підготовлена вихованцями театральної студії «Ровесник» (керівник Г.Бафталовська), зацікавила всіх присутніх.
На завершення дійства було проведено підсумок конкурсу малюнків на тему «Красуйся селище моє!», та відзначено переможця Анастасію Понятенко.

Т. Дейнека, головний спеціаліст відділу освіти.
К.Курінна, завідуюча РМК

   
Переглядів: 243 | Додав: Методист | Теги: виховна робота