Головна » 2011 » Вересень » 7 » Спорт для всіх єднає Україну
12:01
Спорт для всіх єднає Україну
Спорт для всіх єднає Україну!
З 2 вересня по 10 вересня 2011 року, до Дня фізичної культури та спорту, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України і цьогорічних партнерів фармацевтичної корпорації «Артеріум» проводять сьому Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну!»
Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартують з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя та Луганська.
Загальний кілометраж маршруту 5000 км. На останньому етапі вело естафети колона буде налічувати 350 учасників, і сотні бажаючих що приєднаються до велоколони.
У Чутово на центральній площі учасників урочисто вітали місцеві жителі, прихильники здорового способу життя, представники районної адміністрації та комітетів 6 вересня.
Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» є наймасовішим європейським велопробігом!!!
Команди пронесуть по території України прапор своєї області і встановлять його в м. Києві 10вересня 2011 року під час урочистого фінішу, в День фізичної культури та спорту.
К.Курінна, зав РМК, Рибаченко В.І., методистПереглядів: 409 | Додав: Методист