Головна » 2012 » Грудень » 19 » Тести для ЗНО-2013 удосконалять
17:44
Тести для ЗНО-2013 удосконалять

МОНмолодьспорту обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міністра освіти і науки, молоді та спорту Євген Суліма.
«Питання про те, чи потрібні тести, чи ні – повинні залишитися у минулому. Питання, як повинні проводитися тести – теж залишилися в минулому. Сьогодні в суспільстві актуальним питанням є якість тестів. Тому ці завдання ми ставимо і перед Українським центром оцінювання якості освіти. Міністерство обов’язково реагуватиме на запити громадськості щодо підвищення якості тестових завдань», – наголосив т.в.о. міністра.
Євген Суліма зазначив, що «необхідно рухатися вперед, маючи той досвід, який у нас є з 2007 року, говорити про те, як ми повинні далі розвивати систему незалежного тестування». Окрім того, т.в.о. міністра зазначив, що «сьогодні ми знаходимо порозуміння в тому, що тестова форма може більше застосовуватися у вищих навчальних закладах. Вона може бути тим механізмом оцінки знань при вступі до ВНЗ, коли ми говоримо про автономію вищого навчального закладу; як більш висока вимога до знань тих, хто вступає, наприклад, до дослідницького вищого навчального закладу».

За матеріалами slk.kh.ua

Переглядів: 205 | Додав: Методист