Головна » 2012 » Лютий » 9 » Турбота про ближніх.
11:00
Турбота про ближніх.


Сьогодні, кожен з нас, виконуючи свій громадський та службовий обов»язок, спроможний сприяти створенню рівних умов щодо добровільної участі вчительських колективів у реалізації наступних програм на користь учнів своїх шкіл, а також самих учнів на свою користь: Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху ( 2011-2020), запропонованого Генеральною асамблеєю ООН; «Школа боротьби зі СНІДом», як засіб зупинити існуючу загрозу для учнів від глобального розповсюдження СНІДу в Україні; «mini-грант» - прояв милосердя до дітей в області, які стали інвалідами внаслідок вибуху на ЧАЕС від суспільства, шляхом дарування шкільній бібліотеці до кінця року газети «Даішка» ( індекс газети – 49367), «Разом проти СНІДу» ( індекс газети – 37591), «Чорнобильський дзвін» ( індекс газети -91392) від всіх вчителів школи, а одної газети на місяць для класу – від всіх її учнів відповідно.
Вчительські колективи шкіл, даруючи школі газету «Чорнобильський дзвін» на 7 місяців, мають реальну можливість здійснити одночасне дарування від всіх вчителів школи – сім місячних «mini-грантів» дітям-інвалідам свого регіону. Учнівські колективи у кожній школі, даруючи учням свого класу одну газету «Чорнобильський дзвін» на один місяць, мають реальну можливість здійснити одночасне автоматичне дарування від учнів свого класу – одного місячного «mini-гранту» на користь дітей-інвалідів свого регіону.
Директор Новокочубеївської школи Калюжна Надія Миколаївна розповіла колегам про те, що громадсько-інформаційне видання «Чорнобильський дзвін» - це міжнародна газета для батьків, учнів та вчителів.. Засновником та видавником її є Міжнародне громадське об»єднання «Врятуймо дітей Європи», а гасло газети : « Колокол милосердя розбудить кожне серце».
Колектив вчителів та учнів школи вже п»ятий рік підписує газету, яка містить цікавий матеріал: корисні поради по збереженню здоров»я, висвітлює хід акцій, оголошує конкурси. Цей матеріал використовується класними керівниками при проведенні бесід з безпеки дорожнього руху, основ здоров»я, з безпеки життєдіяльності. Діти і вчителі стали учасниками Всесвітньої акції «Школа милосердя» до 25-річчя Чорнобильської катастрофи. В день Національної скорботи в школі пройшов мітинг-реквієм за тими, хто врятував світ від ядерної катастрофи. Діти зустрілися з колишнім працівником ЧАЕС Іваном Антоновичем Чорним.
Читаючи матеріали газети , у дітей формуються кращі людські цінності: добро, милосердя, небайдужість до чужої біди, бажання прийти на допомогу.
Колеги! Запрошуємо до підписки на газету. Інформацію в повному обсязі можна знайти на сайті МГО – www.savechildren.org.ua
Переглядів: 424 | Додав: Методист