Головна » 2013 » Грудень » 3 » "Веселка робітничих професій"
17:15
"Веселка робітничих професій"
     Щороку на базі Чутівського районного Будинку культури відділ освіти, молоді та спорту спільно з Чутівським районним центром зайнятості провів профорієнтаційний захід «Веселка робітничих професій». До участі у заході були запрошені такі навчальні заклади Полтавської області:
- Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка;
- Полтавська державна аграрна академія;
- Полтавський базовий медичний коледж;
- Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С.Макаренка;
- Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя ПНТУ ім.Ю.Кондратюка
- Чутівське ПТУ № 55;
- Полтавський технікум харчових технологій Національного університету харчових технологій;
- Полтавський електрорадіотехнічний ліцей.
- Полтавський аграрно-економічний коледж ПДАА.
На свято завітало 225 учнів 9-х, 10-х та 11-х класів ЗНЗ Чутівського району, 20 педагогів, а також були запрошені почесні гості: заступник голови Чутівської районної державної адміністрації Титар Світлана Олексіївна, заступник голови Чутівської районної ради Калаур Віктор Григорович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Павленко Мілана Андріївна та заступник директора Чутівського районного центру зайнятості Мирний Василь Віталійович, які привітали гостей, учнів та учасників заходу.
В фойє районного Будинку культури навчальні заклади області розмістили свої виставки, на яких із задоволенням рекламували широкий вибір спеціальностей, які в них можна здобути, викладачі Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В.Гоголя проводили майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.
Представники запрошених навчальних закладів показали чудові презентації, розповіли про навчання та правила вступу до своїх закладів, а студенти представили яскраві та колоритні номери  художньої самодіяльності, яким щиро аплодували учні та гості свята.
«Веселка робітничих професій» ще раз переконала всіх учасників заходу, а насамперед  учнів ЗНЗ, що вибір професії - це справа не одного дня. І ким би ви не мріяли стати, яку б професію не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чемно та вміло. Потрібно просто повірити в себе та налаштуватись на успіх, лише тоді Ви досягнете своєї мети у виборі професії Вашого життя. Адже світ професій безмежний!

І.Ставнича, методист РМК

 
Переглядів: 280 | Додав: Методист | Теги: профорієнтаційна робота