Головна » 2014 » Лютий » 27 » ВИВЧАЄМО ДОКУМЕНТИ
10:28
ВИВЧАЄМО ДОКУМЕНТИ
        Реформування освіти – складний і всебічний процес, який регламентований спеціальними нормативно-правовими актами. Учителі початкових  класів, керуючись новими документами, другий рік працюють над реалізацією Державного стандарту початкової загальної освіти. 25 лютого 2014 року 19 керівників  шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів зібралися у Чутівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для опрацювання інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Під час перегляду комп’ютерних презентацій педагоги ознайомилися з об’єктами, основними функціями, видами та методами контролю, особливостями та прийомами  вербального (словесного) оцінювання, орієнтовними вимогами до ведення та оцінювання учнівських зошитів, до оформлення письмових робіт з мов та математики, вимогами до перевірки письмових робіт.
        Опрацювали  норми оцінювання різних видів перевірних робіт з української мови,  літературного читання, математики, природознавства, трудового навчання в залежності від класу, виду роботи, форми проведення, характеристики  навчальних досягнень учнів від 1 до 12 балів. Учасники наради  ознайомилися  з листами Міністерства освіти і науки України  про закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації в 4 класі, про недопущення перевантаження учнів початкових  класів надмірним обсягом домашніх завдань,  про проведення  конкурсу відеоматеріалів «Фізкультхвилинка в 1-4 класах», огляду фотоматеріалів по створенню освітнього середовища в 1 класах.
          Педагоги обмінялися досвідом підготовки  5-річок до школи, вели мову про планування та облік роботи шкільного методичного об’єднання. Актуальним було також питання  тісної співпраці з Центром навчально-методичної літератури. Учасники наради плідно попрацювали та прийняли відповідні рішення.

Методист районного методкабінету  Л.Юрченко.

Переглядів: 201 | Додав: Методист | Теги: методична робота