Головна » 2015 » Листопад » 24 » засідання обласної спеціальної дослідницької групи «Філософія лідерства в освіті»
11:38
засідання обласної спеціальної дослідницької групи «Філософія лідерства в освіті»
12 листопада 2015 року відбулось шосте засідання обласної спеціальної дослідницької групи «Філософія лідерства в освіті» з метою вивчення досвіду ЗОШ №2 Комсомольської міської ради Полтавської області із формування лідерської компетентності учнів і вчителів та корекції учасниками СДГ розроблених лідерських міні-модулів.
У вступному слові Клепко Сергій Федорович, доктор філософських наук, проректор із наукової роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, наголосив на важливості вивчення здобутків загальноосвітніх навчальних закладів для віднаходження конструктивних ідей формування лідера в школі.
На засіданні СДГ (програму засідання завантажити) Щербина Лілія Олександрівна, головний спеціаліст відділу освіти Комсомольської міської ради Полтавської області, розкрила основні напрями розвитку та здобутки освіти міста Комсомольська. Заступники директора ЗОШ №2 Комсомольської міської ради представили роботу навчального закладу із формування лідерської компетентності учнів і вчителів, зокрема, у системі інноваційної діяльності та організації учнівського самоврядування, а її результат – у презентації «Випускниками славиться шкільна родина».
Учасники засідання ознайомилися із фрагментами лідерських міні-модулів, розроблених учителями-лідерами ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Свої напрацювання представив і Возняк Віталій Євстафійович, учитель географії ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учасник СДГ «Філософія лідерства в освіті».
Зокрема, кожна із трьох утворених груп учасників засідання переглянула по три фрагменти занять.
Жвава професійна дискусія «Досвід Комсомольської школи і перспективи формування лідерства в освітньому просторі Полтавщини» спонукала учасників СДГ «Філософія лідерства в освіті» до роботи над удосконаленням розроблених лідерських міні-модулів, що будуть обговорені та проаналізовані на наступному засіданні.
Литвинюк Людмила Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО, підбила підсумок роботи учасників СДГ у 2015 році, зробила критичний аналіз їхніх перших розвідок у рамках індивідуальних досліджень та ознайомила із планом роботи на 2016 рік.
Усі учасники отримали електронний збірник матеріалів засідання, до якого ввійшли тези учасників заходу.
По завершенні засідання для учасників СДГ «Філософія лідерства в освіті» екскурсію у музеї ВАТ «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат» провів Стахів Микола Павлович, завідувач музею.
У засіданні обласної СДГ взяла участь К.Курінна, завідуюча райметодкабінетом
Сайт ПОІППО

Переглядів: 182 | Додав: Методист | Теги: методична робота