Головна » 2013 » Січень » 21 » ЗНО-2013. Основна сесія
12:01
ЗНО-2013. Основна сесія
З 4 січня по 5 березня 2013 року випускники цього року та минулих років мають змогу зареєструватися на основну сесію ЗНО-2013. Для цього їм треба здійснити 5 кроків :
1.Оформити Заяву-реєстраційну картку( самостійно або в пункті реєстрації( програма розміщена на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти);
2.Зібрати комплект документів( копію паспорта або свідоцтва про народження; довідку з місця навчання( за визначеним зразком) або копію атестата. Копії завіряються самостійно записом –Згідно з оригіналом, підписом і зазначенням прізвища, ініціалів та дати);
3.Надіслати поштою до ХРЦОЯО комплект документів разом із Заявою-реєстраційною карткою;
4.Отримати поштою Сертифікат;
5.Перевірити наявність на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.
У разі потреби внесення змін або виявлення помилок у Сертифікаті необхідно надіслати до ХРЦОЯО реєстраційні документи( повторна реєстрація) та раніше отриманий Сертифікат до 19 березня 2013 року.
У разі втрати або пошкодження Сертифіката необхідно оформити його дублікат у ХРЦОЯО після 1 квітня 2013 року.
Для успішної реєстрації на основну сесію ЗНО-2013 у навчальних закладах району проведені уроки інформатики, на яких випускники ознайомилися із структурою сайту ХРЦОЯО, отримали буклети «ЗНО-2013» з покроковими рекомендаціями щодо реєстрації, тестування та отримання результатів, проведені батьківські та учнівські збори, де учні і батьки мали змогу переглянути презентації, підготовлені ХРЦОЯО для учні та батьків, вияснити всі питання, які хвилюють їх під час реєстрації та проходження основної сесії ЗНО-2013.
К.Курінна, відповідальна за ЗНО в Чутівському районі
Переглядів: 282 | Додав: Методист | Теги: ЗНО-2013