Головна » 2014 » Червень » 20 » ЗНО з історії України: з’явилося 90 % абітурієнтів, тести потрапили в інтернет, поцупили iPhone
16:39
ЗНО з історії України: з’явилося 90 % абітурієнтів, тести потрапили в інтернет, поцупили iPhone
Сьогодні, 20 червня,  відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. За оперативною інформацією, явка абітурієнтів становила 90 % від загальної кількості зареєстрованих.
Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що відповіді до завдань тесту буде розміщено на веб-сайті УЦОЯО завтра протягом дня. Очікується, що результати тестування з історії України будуть оприлюднені до 5 липня.
"Завершилося ЗНО з історії України, на яке з’явилося 90 % абітурієнтів від загальної кількості зареєстрованих. Маємо прикрий випадок у Харкові, коли один із абітурієнтів з аудиторії передав в інтернет фотографії перших трьох сторінок робочого зошита з тестами. Виникає запитання: "Для чого?” Адже зображення, що потрапило в Мережу, було такої низької якості, що прочитати текст дуже складно. Абітурієнт буде покараний. Також на одному з ПТ в абітурієнтки поцупили iPhone, який знаходився на столі з особистими речами. Загалом маємо майже 40 грубих порушень чинних правил: мобільні телефони, флешки, шпаргалки…”, – так прокоментував цю важливу в житті абітурієнтів подію Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, на своїй сторінці у Фейсбуці.
Сайт Педпреса
Переглядів: 221 | Додав: Методист | Теги: ЗНО-2014