Головна » 2013 » Січень » 14 » Золотий фонд уроків Полтавщини
16:02
Золотий фонд уроків Полтавщини
Уперше в Полтавській області було проведено фестиваль «Золотий фонд уроків Полтавщини», який став відкриттям нових імен учителів-новаторів . Це одночасний процес навчання як учителів, так і методистів, викладачів інституту та ін. Тому журі Фестивалю висловлює вдячність усім учасникам за сумлінний і творчий підхід до розроблення цікавих форм сучасного уроку.
До оргкомітету Фестивалю надійшло 165 заявок, а представлено лише 134 авторських розробки з 24 міст/районів Полтавської області. Роботи учасників фестивалю переглянуті незалежними експертами-предметниками та членами журі. Найкращі мультимедійні уроки виставлені на сайт ПОІППО (кафедра педагогічної майстерності, Фестиваль).Базовий стандарт технічного забезпечення уроків складають: комп’ютер, мультимедійний проектор, звукові колонки, в окремих випадках – мультимедійна дошка.
Усі учасники отримають сертифікати про участь у фестивалі «Золотий фонд уроків Полтавщини», переможці – Подяки ПОІППО, уроки яких відповідають номінації «Мультимедійний урок». Деякі авторські розробки будуть друкуватися у Всеукраїнському науково-практичному освітньо-популярному журналі «Імідж сучасного педагога» для популяризації мультимедійних уроків та їхніх авторів протягом 2013 року.
Дуже приємно, що серед кращих визнані уроки вчителів нашого району : з математики (  Петренко Ю.В., Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів) та фізики ( Лещенко О.П., Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Вітаємо вчителів,родзинки педагогічного досвіду яких мають змогу перешглянути вчителі Полтавської області. На базі Чутівського РМК створений банк мультимедійних уроків. Просимо відгукнутися вчителів шкіл району і поповнити банк цікавими розробками уроків.
К.Курінна, завідуюча РМК

Переглядів: 337 | Додав: Методист