Головна » 2013 » Березень » 4 » Зональний семінар вчителів інформатики в Чапаєвській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
14:30
Зональний семінар вчителів інформатики в Чапаєвській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
     26 лютого 2013 року на базі Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар вчителів інформатики "Розвиток творчих здібностей учнів на уроках інформатики". На семінарі були присутні вчителі інформатики з Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ст., Водянської ЗОШ І-ІІ ст., Іскрівської ЗОШ І-ІІ ст..Флорівської ЗОШ І-ІІ ст. та адміністрація Чапаєвської школи.
Вчитель інформатики Богатчук Микола Васильович презентував свої власні розробки по методичній темі, над якою працює "Використання інтерактивних засобів на уроках математики, інформатики та фізики" та творчі роботи учнів. Зокрема, учні 6 класу, при вивченні предмету "Інфомандри" програмують власні казки.
У рамках семінару був проведений урок в 11 класі по темі "Запити в Microsoft Access". Під час мотивації та перевірки засвоєння знань ефективним використанням інтерактивної дошки вчитель не тільки пробудив інтерес учнів до навчання, а й зробив його цікавим, пізнавальним, розвивальним.
По закінченню семінару вчителі, які були присутні на семінарі, поділилися своїми враженнями від уроку, підвели підсумки семінару, виробили рекомендації. М.В. Богатчук поділився своїми планами на майбутнє.
Керівник районного МО вчителів інформатики, Петренко Ю.В.


 
Переглядів: 210 | Додав: Методист | Теги: методична робота