Головна » 2013 » Лютий » 7 » Зустріч з випускниками шкіл
13:36
Зустріч з випускниками шкіл
   06.02.2013 року на базі Чутівської, Артемівської та Чапаєвської ЗОШ І-ІІІст., відбулася зустріч доцента Інституту кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв Ігоря Давидовича Барби з майбутніми випускниками шкіл. Викладач розповів учням про факультети та спеціальності ВУЗу, перелік документів, та правила вступу. 
В університеті відбувається прийом студентів для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» і «магістр». На комерційну основу зараховуються всі абітурієнти, які за результатами ЗНО набрали не менше 140 балів із профільних предметів і не менше 124- з непрофільних. Всі іногородні забезпечуються гуртожитком. Прийом заяв і документів: з 24 червня по 7 липня 2013 року. Вступні випробування: з 8 липня 2013 року. Для вступників на ОКР «Спеціаліст»- комплексний іспит із фаху (тестування). Для вступників на ОКР «Магістр»- іспит з іноземної мови (тестування), комплексний іспит із фаху (тестування).
Київський національний університет культури і мистецтв- це університет з новими інформаційними, комп’ютерними і мультимедійними технологіями, на достатньому рівні організованою бізнес-освітою, фаховою підготовкою, сучасним сервісом.
І.Ставнича, методист РМК

Переглядів: 219 | Додав: Методист | Теги: профорієнтаційна робота