Головна » Файли » Освіта Чутівщини » Сьогодення освіти

Слово про колегу. Калюжна Надія Миколаївна
29.10.2012, 16:50


Калюжна Надія Миколаївна -директор Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області. 
Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка у 1977 році за спеціальністю фізика і математика.
Стаж роботи: загальний – 32 роки, на посаді директора – 23 роки.
Калюжна Н.М. високоерудований, компетентний керівник. Повага до колег, взаємна підтримка, відповідальність за доручену справу, постійний пошук нових нетрадиційних форм і методів навчання та виховання, раціональне планування та використання власного часу і часу працівників навчального закладу, піклування про їхнє здоров’я та самопочуття, оцінювання праці педагогів таким чином, щоб сприяти їхньому розвитку і саморозвитку, авторитетність, здатність до новацій – основні цінності, якими керується директор в роботі.
Проблема, над якою працює школа: «Вдосконалення навчально-виховного на основі впровадження сучасних педагогічних технологій».
Новокочубеївська ЗОШ І-ІІІ ступенів – це:
- школа – лабораторія науково-методичного центру АПН України по експериментуванню та апробації педагогічних інновацій, наукових ідей, теорій, технологій з теми: «Теоретично – методичні засади інтегрованого навчання природознавства у профільній школі»;
- школа учасник проекту МОН України «Рівний доступ до якісної освіти»;
- опорна школа у районі з екологічного виховання.
Інновації, що впроваджуються в школі – особистісно-орієнтовне навчання і виховання, проектна технологія, педагогічна технологія «Створення ситуації успіху», НІТ навчання, «Довкілля».
Школа є експериментальним майданчиком з теми: «Модульно-рейтингова технологія викладання математики в системі особистісно-орієнтованого навчання» (автор вчитель математики Петренко Ю.В.).
Школа – учасник україно – німецького проекту щодо розвитку сільсько – господарських земель.
Як учасник Міжнародного конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», школа нагороджена дипломом переможця.Сьогодны школа - учасник проекту "Відкритий світ"
Адреса навчального закладу: 38830, вул.. Комінника, 46 с. Нова Кочубеївка, Чутівський район, Полтавська область.
Телефон (факс): (05347)96525; E – mail: novokochschool@mail.ru
Веб – сторінка: www.novokochshool.at.ua
Категорія: Сьогодення освіти | Додав: Методист | Теги: директор школи, методична робота
Переглядів: 637 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]