Головна » Файли » Освіта Чутівщини » Сьогодення освіти

Слово про колегу. Петренко Юрій Васильович
12.06.2014, 15:58

Петренко Юрій Васильович, 1971 року народження. Має  21 рік педагогічного стажу, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист. У 2013/2014 н.р. очолив колектив Новокочубеївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Як учитель, досконало володіє програмовим матеріалом, ефективно впроваджує сучасні педагогічні технології. Завжди в пошуку ефективних форм і методів організації навчально-виховного процесу, використовує такі методи і прийоми навчання, що активізують розумову діяльність учнів. сприяють підвищенню в них інтересу до вивчення математики та інформатики.

Юрій Васильович працює над проблемою : « Впровадження інформаційно-комунікативних технологій в процесі вивчення математики». Девізом його роботи є слова : « Щастить тим, хто робить зараз те, що інші тільки збираються робити», тому шукає шляхи переходу від традиційної моделі освіти до сучасної, за умов якої формується партнерство вчителя і учня, здійснюється розвиток самодостатньої особистості.

Петренко Ю.В. – переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2004» і призер ( ІІ місце) обласного етапу конкурсу у номінації «Математика»

У 2012 році взяв участь у роботі І Всеукраїнського з»їзду математиків  у м. Києві.

В цьому ж році учасник  обласного фестивалю «Золотий фонд уроків Полтавщини». Мультимедійний урок з математики  вчителя визнаний кращим і занесений на сайт ПОІППО імені М.В.Остроградського

Юрій Васильович працює у складі  Елітного цифрового клубу педагогів України та слухач вебінарів Дистанційної Академії Єльникової О.В. ( 2012/2013 н.р.).  Взяв участь у Всеукраїнському семінарі «Інструменти сучасного педагога» в рамках роботи  Дистанційної Академії( 2012р).

У 2012 році Юрій Васильович бере участь у Всеукраїнгському ФлешМобі01 «Топовий шкільний сайт». Результат- сайт школи зайняв ІІІ місце серед шкільних сайтів України, що брали участь у ФлешМобі.У 2013 році пройшов інтенсивний курс для керівників знз «ФлешМоб2.1.Об»єктивна атестація»

Учасник серії вебінарів «MS Excel- это просто. Мастер-класс от Дмитрия Быстрова» ( 2013 р), а також  від видавничої групи «Основа» :

-Мультимедійна презентація до уроку. Правила створення та помилки.

-Нові акценти в методиці викладання математики.

-Як закріпити знання і навички учнів початкової школи з допомогою електронних тренажерів(2013 рр)

У червні  2013 року виступав на Всеукраїнському вебінарі «Зіркове літо» на тему : « Використання хмарних технологій при проведенні обласного моніторингу якості математичної освіти та атестації педагогічних працівників школи». Сьогодні, будучи директором школи, активно впроваджує разом з колективом вчителів хмарні технології у навчально-виховний процес та управлінську діяльность.

Сьогодні Юрій Васильович член обласної СДГ вчителів математики. Учасник обласної Школи молодого керівника, яка розпочала свою роботу у травні 2014 року.

Має власні методичні розробки з досвіду роботи, проводить апробацію підручників. Активно ділиться знаннями і вміннями з колегами. Читає лекції  для вчителів математики на курсах підвищення кваліфікації у інституті.

Глибоке знання справи, високе почуття обов»язку є тим грунтом, на якому базується авторитет вчителя, керівника навчального закладу

Категорія: Сьогодення освіти | Додав: Методист | Теги: кращі з кращих
Переглядів: 603 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]