Головна » Файли » Освіта Чутівщини » Сьогодення освіти

Слово про колегу. Соколов Ігор Володимирович
[ Викачати з сервера (417.9 Kb) ] 29.10.2012, 16:58Останнім часом у суспільстві значно зростає роль комп’ютерних технологій, які викликають суттєві зміни в освітньому середовищі. Педагогічний колектив Чутівської школи уже не один рік успішно використовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології у навчально-виховному процесі. Для цього створили хорошу матеріальну базу: цілодобово підключені до мережі Інтернет три навчальних комп’ютерних комплекси, мультимедійні дошка та проектор з екраном. За сприяння адміністрації школи усі педагоги пройшли навчання комп’ютерним технологіям в освіті по програмі Intel. Більшість вчителів-предметників активно впроваджують ці елементи навчання на своїх уроках. Заняття з комп’ютерною підтримкою проходять яскраво, насичені великою кількістю цікавої інформації у вигляді презентацій, фото- та відеоматеріалів, тестів. Такі уроки дуже ефективні та надзвичайно подобаються учням. 
Адміністрація школи не тільки сприяє впровадженню новітніх технологій у навчальний процес, а й сама долучається до їхнього широкого застосування у своїй діяльності. Ініціатором та ідейним наставником більшості нововведень у школі є її керівник Ігор Володимирович Соколов. Його педагогічні напрацювання у сфері інформаційних технологій належно оцінили учні, колеги, працівники відділу освіти РДА. Він створив у мережі Інтернет веб-сайт Чутівської школи, який отримав диплом виставки «Освіта в Україні 2011 року»; досвід роботи «Комп’ютерне тестування на уроках біології» відзначили грамотою Полтавського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників. За участі І.Соколова створили веб-сайти районного методкабінету та відділу освіти РДА, а також веб-ресурс для керівників навчальних закладів «Форум директорів шкіл України»
З 2009 року  школа є опорною з теми: «Впровадження ІКТ у навчально-виховний процес». Директор вміло скеровує роботу педагогів у цьому напрямку.
16 грудня 2011 року Ігоря Володимировича запросили до Києва на спільне засідання Асоціації керівників шкіл України та редакції газети і журналу «Директор школи», яке проходило у міському Будинку учителя. На зібранні були присутні делегації освітян з багатьох областей України, столиці та профільного міністерства. Засідання розпочалося з урочистого моменту - нагородження директора Чутівської школи за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий авторський освітній Інтернет-сайт 2011 року» його розробки - веб-ресурсу «Форум директорів шкіл України». За дорученням генерального директора видавництва «Шкільний світ, організатора конкурсу, почесну місію виконала головний редактор газети «Директор школи» Н. Мурашко. У своєму виступі президент Асоціації керівників шкіл України О. Онаць високо оцінила роботу Ігоря Володимировича щодо популяризації Інтернет-технологій серед керівників навчальних закладів України. Вона відзначила, що цей сайт в Україні відомий уже не один рік, допомагає директорам шкіл спілкуватися й обмінюватися інформацією, яка необхідна у їхній нелегкій роботі. На цьому засіданні І.Соколов презентував свій досвід та відповів на запитання учасників зібрання.Сайт школи створений у системі uCoz ( безкоштовний хостинг). Знаходиться у мережі Internet за адресою www.chutovo.at.ua. Містить 19 розділів меню. Має щоденну аудиторію, яка становить більше 400 унікальних відвідувачів. Швидко знаходиться усіма пошуковими системами, добре оптимізований у мережі Internet. Школа нагороджена дипломом конкурсу "Веб-сайт – обличчя успіху” в рамках чотирнадцятої міжнародної виставки "Сучасна освіта в Україні – 2011”.   «Форум директорів шкіл України» сьогодні має щоденну аудиторію до 900 відвідувачів.
У 2011-2012 н.р. під керівництвом директора педагогічний колектив взяв участь у пілотному проекті «Відкритий світ».
На базі Чутівської школи відбувся круглий стіл регіональної естафети «Нові стандарти-нова школа» ( 2012 р), проведене засідання директорського клубу «Пошук» на тему : «Сучасний урок- який він?»
У грудні 2012 році Ігор Володимирович взяв участь у передачі на телебаченні «Лтава», поділився з глядачами результатами роботи по використанню інформаційних технологій в роботі керівника школи.Управлінська проблема, над реалізацією якої працює Ігор Володимирович на сьогодні є актуальною і вагомою : «Інтернет-технології в управлінській діяльності керівника школи». Він став переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" у номінації "Директор школи", пройшов успішно відбірковий етап обласного етапу, ввійшов до п"ятірки кращих директорів області.Обласний етап конкурсу проходив з 20 по 23 січня. Директори  у ході очного етапу складали такі випробування : майстер-клас, аналізували відвіданий урок, презентували власний веб-сайт або блог у випробуванні "Інтернет-ресурс" та розкривали зміст питань творчого завдання ( орієнтовні теми були перераховані в листі Міністерства освіти і науки від 9.10.2013 № 1/9-705 МОН).Саме зі своєї управлінської проблеми Ігор Володимирович ділився досвідом з колегами-директорами, провів майстер-клас з вчителями школи №18 м. Полтави. 
Соколов І.В. має публікації у фахових газетах та журналах.
Головне для директора-дивитися вперед і бачити мету, приймати правильні рішення, наполегливо діяти й неодмінно завершувати справу успіхом.
Отже, при бажанні і завдяки наполегливій праці наших земляків, досягнення Чутівщини можуть бути відомими далеко за її межами.

Категорія: Сьогодення освіти | Додав: Методист | Теги: директор школи, методична робота
Переглядів: 698 | Завантажень: 69
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]