Головна » 2016 » Квітень » 27 » Горді за нашого земляка
11:02
Горді за нашого земляка
            16 квітня в Міністерстві освіти і науки відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2016». У конкурсі взяли участь учні шкіл з усіх регіонів України та студенти коледжів, технікумів, училищ віком від 14 до 18 років. В турнірі брали участь 2500 учасників. 20 фіналістів–переможців визначили за комплексним автоматичним рейтингом симуляції   VIAT+.
      Учні Чапаєвської школи вдруге беруть участь у турнірі. Серед 7 зареєстрованих  учнів 10 – 11 класів у фінал вийшов учень 10 класу Литвиненко Владислав. До речі, як зауважив у своєму виступі В. Паздрій, Владислав - єдиний серед фіналістів представник сільської школи. І це робить честь і учню, і вчителю.
     Фіналісти й переможці турніру отримали призи та заохочення від організаторів і спонсорів, зокрема, компанії Сoca-Cola, міжнародної консалтингової компанії KPMG, компанії "Аскольд",  агентства ІСЕА (сертифікати на навчання  у Лондонській школі бізнесу та фінансів, в одному з канадських коледжів), а також призи від ГО «Поруч».
      З чудовим настроєм учень–фіналіст та вчитель їхали до Києва. Адже знайшлись люди з добрим серцем, які відгукнулись на наше прохання про допомогу. Владислав, його батьки Іван та Марія Литвиненки, вчитель Чернобай Н.В. висловлюємо щиру подяку  підприємцям Демченку Віталію та Залейдінову Руслану, депутату обласної ради Порохні Олексію за фінансову підтримку, Гарбар  Оксані, депутату сільської ради , за допомогу  в організації поїздки. Добро завжди породжує добро.
                                                                                     

Чернобай Н.В., вчитель економіки Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Переглядів: 186 | Додав: Методист | Теги: робота з обдарованими