Головна » 2015 » Листопад » 5 » Історико-краєзнавчий проект "Історія освіти і науки Полтавщини"
16:36
Історико-краєзнавчий проект "Історія освіти і науки Полтавщини"

     
  29 жовтня 2015 року в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського під головуванням проректора з науково-методичної роботи Марини Вікторівни Кирилюк відбулася інструктивно-методична нарада "Про підготовку до реалізації історико-краєзнавчого проекту "Історія освіти і науки Полтавщини” у 2015-2016 рр.”.
Його метою є формування корпоративної культури педагогічних працівників області; зростання уваги суспільства до історії освіти та розвитку традицій учительства на Полтавщині, педагогічного досвіду вчительських династій; видання шостого тому «ПОЛТАВІКИ. Полтавської Енциклопедії.
Оргкомітетом проекту прийнято рішення: 1) узагальнити та направити начальникам органів управління освіти райдержадміністрацій та міськвиконкомів, керівникам методичних служб у районах (містах) області методичні рекомендації з підготовки матеріалів до видання «ПОЛТАВІКА. Полтавська Енциклопедія» : в 12 тт, Т. 6: Освіта і наука; 2) ініціювати створення робочих груп із проведення історико-краєзнавчих досліджень у районах (містах) області.
Учасником наради була і завідуюча районним методичним кабінетом К.Курінна. Сьогодні освітяни Чутівщин працюють над формуванням статей про розвиток освіти  Чутівщини
Переглядів: 258 | Додав: Методист | Теги: краєзнавча дослідницька робота